Magnum Quest süper hile

Abi Ben Denedim Xiaomi Kullanıyorum F1VM Yani X8SandBoxun Alt Yapısına Sahip Bir Program Ve Siyah Ekran Aldım Şahsen Ben Ama Deneyip Olursa Bende Sorun Var Demektir.

Vmoss vb uygulamalarım çoğunda siyah ekran aldım ve sandbox sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum 5. 6. Aydır.

Denerim Hocam Apk Sı Olacaktı Bende

Apk ile uğraşma sürüm güncelleniyor, bende modlu apk vardı sürekli güncellendiği için sil yükle gerekiyor direk siteden indir bazen bir kaç kere reklam veriyor sonra sıkıntı olmuyor.

Facebook hesabına bağlayabilirsin.

Oyunu yükledikten sonra siyah ekran da kalanlar için çözüm; öncelikle oyunu Google play’den indirip giriş yapın. Ardından ZArchiver uygulamasına girip sırasıyla Android - obb - magnum quest klasörünün de bulunan obb dosyasını kopyalayıp herhangi boş bir klasöre yedekleyeyin. Ardından oyunu silip, modlu apk yı kurun, tekrar ZArchiver uygulamasına girip yedeklediğiniz orijinal obb dosyasını, Android - obb klasöründe yer alan Magnum quest dosyasının içerisine atın. Sorun çözülecektir. Hesap bağlama ile alakalı da oyunu Facebook’a başlayabilirsiniz bununla ilgili herhangi bir hata vermiyor. *Facebook uygulamasını kaldırıp tarayıcı üzerinden giriş yapmanız gerekiyor.

1 Like

İşleniyor: Screenshot_20211014-234126.png…
Belirli bir seviyeden sonra böyle bir hata alıyorsunuz. Bu hatayı almanızın sebebi, geçmek istediğiniz seviye ile karakterinizin seviyesi arasında ki orantısızlıktan kaynaklanıyor. Örnek veriyorum zindan da 64. Kattaysanız 30 lvl li bir karakter ile modu kullanmanız durumunda bu hatayı verir. 64. Kat zindanı mod ile birlikte geçmeniz için karakterlerinizin minumum 100 lvl olması gerekiyor.

2 Likes

Deneyeceğim teşekkür ederim

Vmos vs uygulama larda clon yapıp girdim olmadı siyah ekran oldu bakalım bunu deneyelim

Transferde sıkıntı oluyor hocam zarciver olmuyor paket yükleyici fln atamiyorum

Nasıl bir işlem yaptın rica etsem detaylandırabilir misin? Öncelikle Google play’den indirip giriş yapman gerekiyor ki ZArchiver uygulamasının içerisinde klasörü görünsün. Zaten direkt modu indirip kurduğun zaman obb klasörünün boş olduğunu göreceksin.

Hocam oralar basit yerler saten
Pleyden indirdim sonra oynadim baya
Sonra obb sini ve data sini yenide. Adlandirip sonra sildim oyunu
Sonra mod APK yukledigimde
Adlandirmayi silip APK ya giricem onu bilmiyorum
Benim sıkıntım mod APK yuklerken paket ayrıştırma sorunu alıyorum.

Sandox dada yaptım girmedi zaten ilginç

Paket ayrıştırma hatasının bir çok sebebi olabilir, aynı paket ile çakışması, oyunun korumalı olması, gerekli dosyaların eksik olması vs. Bu hatanın kaynağını bulabilmek için Split APKs İnstaller (SAİ) adlı uygulama ile yüklemeyi dener misin? Orada da hata verirse, hata nedenini de açıklayan bir ibare var. Örnek veriyorum paket bozuk gibi… Ya da şu dosya eksik gibi. Verilen hata bilgisine göre çözüm bulmaya çalışalım. Deneyip tekrar geri bildirim de bulunabilir misin?

Sai den yükleyince Gine ayrıştırma sorunu alıyorum

Telefon model bilgisini paylaşabilir misin? Gerekli araştırmaları yapacağım. Çözüm bulsam da bulamasam da muhakkak geri dönüş yaparım.

Xiaomi note 9 pro
Bana özelden mesaj atabilirmisin

Sorun yapamayacağın oyun paketini özelden ileteceğim. O şekilde kurup girmeyi denersin

@LYNX , üstadım bunu saymıyorum, attın bir oyun, andr 11-12 de belirsiz, neredeyse :100: yorumu geçtin, hile yaptın gibi geldi :smiley: :smiley:

Bu oyun liste dışı, haksızlık olmasın :wink:

2 Likes

Bana o zaman Android 11 yada 12 orginal apk sını göndermeleri gerek.Tamamdır Sayın Adminim :blush:

1 Like