Linkedin Öğrenme | Ömür Boyu Ücretsiz

Linkedin Öğrenme | Ömür Boyu Ücretsiz erişebilirsiniz.

image

Bu eğitim size LINKedin Learning’in Ömür Boyu planını ücretsiz olarak nasıl alacağınızı gösterecek!

1 . Herhangi bir ABD VPN veya Proxy’sini etkinleştirin ve ardından bu bağlantıyı ziyaret edin .

2 . Şimdi yukarıdaki bağlantıdaki formu doldurmanız gerekecek. Ancak, web siteleri stres adresini ve soyadını bazı veritabanları aracılığıyla doğruladığından, sahte oluşturucular kullanarak rastgele bilgileri dolduramazsınız. Bunu atlamak için bu bağlantıyı ziyaret etmeniz gerekir . ve herhangi bir isim + şehir kombinasyonunu girin. (Bu linkte şehirlerin bir listesini bulabilirsiniz. .)

image

image

3 . Formu doldurmak için oradaki bilgileri kullanın. Gerçek e-posta adresinizi kullanabilir ve hatırlayacağınız bir pin girebilirsiniz.

Telefon alanını zorunlu olmadığı için atlayabilir veya rastgele bir sayı girebilirsiniz.

image

4 . İşte bu kadar, formunuz saniyeler içinde onaylanacak ve kütüphane kartıyla birlikte bir e-posta alacaksınız.

image

5 . Burada oturum açmak için bunu kullanın https://www.linkedin…login/go/oh0039 pininizle birlikte. Artık Linkedin Learning’e ücretsiz sahipsiniz.

3 Likes

Birkaç vpn ve proxy sitesi ile denedim. 2 hata aldım; ‘We are experiencing a connection problem to our regisration process. Please contact us for assistance.’;’ Online Registration unavailable from your current location. Please contact us for further assistance.’
Şu an çalışıyor mu site?
Çalışıyorsa proxy sitesi veya vpn önerebilir misiniz?