Legion Network ( Kayit Ol 5$ Kazan + 10$ Daha)

Merhaba Arkadaşlar.
Legion Network şuan KYC gerektiren bir uygulama değildir.
Sadece indirdiginiz uygulama sonrasi mailiniz ile onaylayıp hesabinizi dogrulandi an 5 $ kazanırsınız.
Uygulama içerisinde yer alan empower bolumunden kisa 1-2 dk lık tum videolari izleyerek Lgx token kazanirsiniz degeri 5-8 $ civarinda
Yine uygulama içerisinde yer alan arcade bolumunden farkli oyunlari oynayarak lgx token kazanabilirsiniz
Çekimlerin açilmasi için belirtilen tarih 1 Mart yani 1 aylik sure kaldi diyebiliriz.

Kayit olurken referans kismina yazmaniz gereken kod : x4nx6EBEE28H

Bu linke tiklayip kodu kopyaladiktan sonra indirme sekmesi açįlacaktır.

2 Likes

Merhaba paylaşım için teşekkür ederim :pray:

Referans kodunuzla üye oldum ve bir kaç video izleyerek puan topladım. Acaba çekim işlemi nereden nasıl olacak bilgi verir misiniz ? Biliyorum şu anda çekim olmuyor ama uygulamayı kurcaladım baya çözemedim fikriniz var mı ?

Bu arada Ekran görüntüsünü ekleyecektim ekleyemedim izin vermedi

Yani 10$ dolar oldu TL ye nasıl nereden çekebilirim

Uygulamaya girdikten sonra sağ alt tarafta olan profile tıklayın sonra claim rewards olan yere gireceksiniz oradan bakiyenizi görebilirsiniz çekimler 1 ay sonra başlayacak

1 Like

Evet dediğiniz gibi gelen ödüller orada birikiyor 15 dolar oldu bile şimdiden :slight_smile:
1 ay sonra TL ye çevirmek için sanırım ödülleri toplayıp başka borsa bitcoin uygulamasına hesabıma aktarıp öyle mi yapılacak acaba yoksa bu uygulama üzerinden mi sizce

Binance tr veya global ile islem yapabilirsin.

1 Like

Bir arkadaşıma atmıştım bunu sırf 5 Dolar almayayım diye gitmiş kodu yazmadan kayıt olmuş ödül alabilir miyim acaba diye soruyor… bilgim olmadığını söyledim bu konuda bir bilginiz varmı acaba

Aynı telefondan yeni hesap açsın derdim ama ne yaptıysam tek telefondan tek hesap kayıt olunuyor kendisine başka hesapla referans veya yeni hesap açamaz anladığım kadarıyla.

Bu arada tüm videoları izledim 1-2 oyun oynadım toplam 30 $ dolar oldu yani düz 400 TL.

Son olarak binance tr veya global şart mı ?
Rain ve btc Türk pro bu ikisinde onaylı hesabım var oluyorsa binance den hesap açmayayım diyorum ?

Teşekkürler :pray:

Hesap açılır bir şekilde de referansız kayıt olunca para çekemez miyiz yani onu soruyorum aslında

Arkadaşlar ne diyorsunuz bu duruma yani referans video vs falan 45 dolar yani 600 TL oldu 1 ay sonra inş alırız yanlış anlaşılmasın yani beklentiyi yüksek tuttuk :slight_smile: :joy:

Rakam arttıkça korkmaya başladım alırız inş
Tekrar teşekkürler :pray:

Arkadaşlar araştırdım Telegram grupları bar kendi resmî gruplarından hem eng hem de Türkçe gruplarda öğrendiğim kadarıyla 1 ay sonra ödeme yapacaklar ama ilk ay bakiyenizin yüzde 20 sonraki aylar yüzde 6-7 arası 1 yıl sonrada aylık TL ye çevirme çekim limiti kalakacak diyorlar. Önümüzden hafta uygulamalara güncelleme gelecek miş. Be şu anda en iyi kazanç elde etme imkanı videoları dükkana hepsini izledikten sonra en iyi kazanç sağlama imkanı referans kodunuzla başkalarını üye ettirmek.

Çekim işlemi ise 1 ay sonra açılacak hesabımızdan binance tr ye oradan da TL ye çevirip kendi banka hesabınıza TL çekim yapılacak mış.

Yanlışım varsa düzeltin.

Nerden buldun o grubu ben araştırdım bulamamıştım bana da atabilir misin

.h.t.t.p.s://t.me/LegionNetworkTR

.h.t.t.p.s://t.me/legionnetworkcommunity

Teşekkür ederim