Last Shelter Survival Hediye Kodları

Last Shelter Survival Hediye Kodları mı arıyorsunuz? İşte sizler için güncel kullanılabilecek kodlar.

image

Kodlar

Ls888 Bu hediye kodunu 1000 Elmas, x2 Süper İşe Alım Bileti x2, Namluya İzin Ver x20, Savunma Bileşenleri x10, War Horn x50, 10k Yiyecek x50, 10k Yakıt x50, 6400 Kereste x50, 4800 Demir x50, 5000 Nakit x10, 5 dk Hızlandırma için kullanın x50 ve 1 saat Hızlandırma x5 (Yeni)
xXjZ1NwbqpvXwkH_xt Bu hediye kodunu elmaslar ve diğer özel ödüller için kullanın
XfNOuuknlGPootA_le Bu hediye kodunu elmaslar ve diğer özel ödüller için kullanın
ggtCr3ssLvW5yXy_NX Bu hediye kodunu elmaslar ve diğer özel ödüller için kullanın
PoRLxL2PtVQqAcw_el Bu hediye kodunu elmaslar ve diğer özel ödüller için kullanın
Rfg3nIeqcgLg2X2_Pv Bu hediye kodunu elmaslar ve diğer özel ödüller için kullanın
oztrSrsCC4aJ7OG_V4 Bu hediye kodunu elmaslar ve diğer özel ödüller için kullanın
cxgvlpLhpaumstf_Km Bu hediye kodunu elmaslar ve diğer özel ödüller için kullanın

Nasıl kullanılır?

• Adım 1: Oyunu açın, oyun ekranının sağ alt köşesinde bulunan ‘Menü’ simgesine dokunun.
  • Adım 2: Üç nokta düğmesine tıklayın ve yeni bir ayarlar penceresi açılacaktır.
  • Adım 3: ‘Aktivasyon Kodları’ düğmesine tıklayın.
  • Adım 4: ‘Bir aktivasyon kodu girin’ bölümüne yukarıda verdiğimiz kodları girin.
  • Adım 5: ‘Tamam’ düğmesine tıklayın ve oyun içinde anında ödüllendirileceksiniz.
1 Like