Kafa Topu 2 Hile (Ana Konu)

Kafa Topu 2 Hile konusu ile beraberiz. Bakalım Dünya’nın en iyi hilesi sitesi bu konuda neler yapabilmiş.

image

Ne hileleri var?

• Rakibi kevgire çevir. (Herkese hediye)
  • Rakibi dondur kalsın öyle (Vip)
  • Ligde istediğin puan tek tuş (Vip)
  • Top puan sonsuz (Vip)
  • Hediyeler ve zımbırtılar (Vip)

Rakibi kitleme hilesi
Kafa Topu 2 Güçlendirici Hilesi

Hilenin Yapılışı

2,80259693e-45;1,40129846e-45;1~91 bu kodu flotta aratın. Kodu kopyalayın ve game guardiana yapıştırın.

Dikkat etmeniz gereken. 4 sonuçtan sadece aynı olanları değiştirin. Fazladan 1 kod anti cheat için. Direkt ban yedirir. Dikkatli yapın.

image

Sarı ile işaretli olanları almanız gerekiyor. Unutmayın 3 rakamda aynı. Farklı olana dikkat!

Oyunu istediğiniz an bitirebilir istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Rakip sorun var diye muhtemelen kaçacaktır. :slight_smile:

19 Likes

Yine başardın abi imkansız denileni yapmak senin için sadece dakikalarını alıyor helal olsun sana

2 Likes

Daha yeni ısınıyorum dur. Çok beklettim sizleri ama, ne beklediğinizi bilin :slight_smile:

10 Likes

Valla abi yıllardır senin peşinden koşmak istedim sonuna kadar seninleyim bekliyorum :grin:

4 Likes

Güzel iş eline sağlık

2 Likes

Valla hile yapılmaz denilen oyunlar oyuncağın oluyor abi :sweat_smile::sweat_smile:

4 Likes

Dola boynumuza reis :slight_smile:

4 Likes

Yavaş ol biraz kral yorma kendini fazla :smiley:

3 Likes

Abi sen insan değilsin ya resmen uzaylısın😀

5 Likes

Trgala için zor diye bir şey yoktur imkansız sadece zaman alır :joy::wink::frowning::sunglasses::sunglasses:

3 Likes

Böyle bir şey yok valla abi :slight_smile: çatır çutur geliyor hileler :slight_smile: kim bilir bizik bilmediğimiz nice şeyler var :slight_smile:

3 Likes

Ellerine sağlık reis. Benim kayincoyu ilk kurban olarak seçecem . Kalbura çeviricem :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 Likes

Reis senden korkulur valla :smiley:

3 Likes

Konu güncellenmiş hile eklenmiştir.

4 Likes

Eline sağlık kral

3 Likes

Dipnot olarak bilgiyi vereyim. ~ bu işaret float değerde anlamı örneğin x~y sayısı arasındaki değeri bul demek.

3 Likes

Nasıl gidiyor hileciler eşi dostu madara ettiniz mi :slight_smile:

5 Likes

Efsane

1 Like

Ben kendime sövdürmek istemiyorum :sweat_smile:

1 Like

Müthişsin reisss

1 Like