İosta 3. uygulamalarda önbellek temizleme

Merhaba arkadaşlar bir problemle karşılaştım, iphone cihazımda bir oyunu oynarken ban yedim.

Uygulamayı silip yüklesemde, modem reset atsamda, ram temizlesemde, veri ile birlikte app yi silsemde sonuca ulaşamadım. Ancak aynı hesaba bağlı app yi androidte uygulamalardan önbellek ve veri temizleyince sıfırdan tekrar giriş yapabildim. ios için çözüm var mı

@Pro_Ejder

Var çok basit . android de google play oyunlar varsa ios da ise game center var.
1.Seçenek Ayarlar > Game Center > Oyun Merkezini Kapat … Tekrardan yükle

disable-game-center-ios14

2.Seçenek Genel seçeneğini aç > Ban yediğin veya verilerini tamamen silmek istediğin oyunu seç > Oyunu Game Center’dan sil

oyun game center

NOT : İOS içinde sadece game center değil, Safari içine de yedekleme ve senkorize yapar oralarıda temizle.

2 Likes

işe yaramadı

İOS içinde sadece game center değil, Safari içine de yedekleme ve senkorize yapar oralarıda temizle.

1. Adım: Ayarlar> Genel> iPhone Depolama’ya git. Uygulama listesini seç ve temizlemek istediğin oyunu seç.

2. Adım: Uygulamayı Sil.

3. Adım: Uygulamayı yeniden yüklemek istiyorsanız (henüz sildiğiniz belgeler ve veriler olmadan), App Store’a git ve tekrar yükle

teşekkür ederim ancak yine işe yaramadım hepsimi yaptım, tüm bilgileri silip yeni bir apple kimliği ile de denedim olmadı

Özelden bana yaz

1 Like

mesaj kutucuğu çıkmıyor siz yazabilir misiniz

dönüş bekliyorum

1 Like