IOS Oyun Hileleri Hakkında

Merhaba değerli site sakinleri bir süredir yoktum bazı sebeplerden dolayı bilgisayara dahi dokunamadım. Biliyorsunuz ki IOS oyunları üzerinde hile çalışmaları gerçekleştirmekteyim bilmeyen arkadaşlar için bir takım açıklamalar getirmek istedim. Şuana kadar ki IOS üzerinde vermiş olduğum çoğu hileler sadece değer aratıp değiştirmek ile yapılan hilelerdi çünkü IOS üzerinde yapılmış toollar üzerinde GG kadar bir çok fonksiyonlu Offset bulma/değiştirme hook gibi özellikler ne yazik ki mevcut değil. Bir süre IOS kategorisi üzerinde sadece değer değiştirip aratma tarzında hileler veriyor olacağım. Yakında web sitemiz adına gene ilgili olduğum IOS kategorisi üzerinde tarafımca Modlanmış/.IPA şeklinde pakatlenmiş hileler verip arkasından mod menü entegre edilmiş hileler veriyor olacağım. Bu sayede tek tıklama ile oyun içerisinde değer aratma ile uğraşmadan hileleri aktifleştirip pasifleştirebileceksiniz. Açıklama gereği duydum çünkü dışarıdan sadece değer aratıp değiştirmeyle hile yapmaya sevinen bir çocukmuş gibi hissetim kendimi bundan rahatsız olduğum ve dediğim gibi bazı sorunlardan dolayı siteye içerik çıkarmaya ara vermiştim. Açıklamamızı yaptığımıza göre yola devam edelim o zaman :slight_smile: Bu arada söylemeden geçmiyeceğim Android Oyunları Hile kategorisi üzerinde çalışmalar yapan Trgala Murat ve Modlarımı burdan tebrik etmek istedim gerçekten müthiş bir gayret içerisindeler gerek hile paylaşımlarıyla gerekse üyeler ile ilgilenmeleri konusunda tamamen kusursuzlar tekrardan tebrik ederim. Herkese iyi çalışmalar iyi hileler yapmayı dilerim :slight_smile:

8 Likes

Sen adamın kralısın. iOS paylaşımlarına bir bak senden başka hile atan var mı

1 Like

Biliyorum dostum sağol :slight_smile:

neden ios telefonum yok diye beni ezdiniz ki :frowning:

Haşa ve kella :smiley:

Hemen bir iPhone alalım sana.

@KuLaH iphone 11 pro su var şaka yapıyor :rofl:

O zaman reis sen bana al :slight_smile:

1 Like