İdle Mafia Zengin müdür

Oyunda bina seviyeleri X2 olarak çıkıyor örnek olarak binanın seviyesi 8 ise 16 olarak arayıp bulabiliyoruz tek sonuç bırakabiliyorum ama ilerisine götüremiyorum Murat abi bundan sonra ne yapılıyor değere gidince nasıl bypass oluyor bana onu gosterme şansın var mı müsait olan ve ilgilenen arkadaşlarla beraber çalışabiliriz video çekecektim ama sonuç alamadığım için çekmedim bir el atın lütfen :blossom::blossom:

Edit;
Abi videosunu çektim buraya kadar basit geliyor zaten bundan sonrasına bir el atabilir misiniz hangilerini değiştirmem gerekiyor :pleading_face:

2 Likes

@Trgala @YAKAMOZ @Pro_Ejder etiket atmayı unutmuşum :grin:

Merhaba yaptığın işlem galiba binayı 888x geliştirmek, tek adresin offset bölümünde 209D: 2.09147… değerin altında 2D: 2.808… başlayan değeri de değiştirip dene. olmaz ise 3x aramayı dene.

1 Like

Yapamadim ): müsait bir zamanda bakma şansın var mı sana zahmet

Yapamadın mı? Sonuç mu vermedi? Ben bir bakayım ona :slight_smile:

1 Like

Bakamadım oyunu açamadım pcden şimdiye kadar hata vermiyordu sana zahmet bakarsan minnettar olurum(:

Kanka bakmaya fırsatın olmadi mi yapamıyorum ben :pleading_face:

1 Like

@Yesil Oyuna baktım e double gerçek sonuçları veriyor fakat değeri girmeden oyun algılayıp oyunu kapatyor kablosuz veriyi kapatıp yaptım yine aynı lucky patcher ile imzasını kaldırıp deneyeceğim. belki bende sorun var sen yine de bir dene. Olurda değeri girebilirsen bina seviyesini 4bin üstü yapma.
video özelden attım.

Oyun çok zeki sabah kalktığımda denerim umarım yapabiliriz (:

Kanka denedim şimdi dediğin gibi hemen kapanıyor buna girişte bypass yapamaz mıyız