İdle Mafia Altın Hilesi

idle Mafia Altın Hilesi karşınızda. Aynı zamanda ücretsiz :slight_smile: Sadece konuya yorum yapmanız yeterli.

Not: Yeni hile yakında sizlerle.

Oyun tanıtımı;

iyi bir Idle Mafia simülasyon oyunu deneyimine hazır ol!

Farklı işleri yönet, yetenekli Mafya Liderlerini bir araya topla ve yeni bölgeleri tekeline al. Tamamen senin isteğine kalmış!

• İstediğin her şeyi yap: Koruma ücreti al, istediğin kişileri soy, sokaklarda dövüş… Kimden ne çalacağın tamamen sana kalmış! Burada senin sözün geçerli, unutma!

• Tonlarca para kazan: Kumarhane, Yetişkin Kulüpleri ve yetişkin stüdyosu ile imparator sen ol! İşler böylece daha da iyi gider!

• Fakir bir çeteden, sokakların kralına dönüş! Kundaklamadan hırsızlığa, birçok özelliğin bulunduğu bu oyun seni bekliyor.

• Kendi bölgeni genişlet: Sokakları tekeline al, şehirlerde imparator sen ol! Yoluna çıkanları istediğin şekilde indir ve sadık takipçilerinle yoluna devam et. Amacın her zaman işleri büyütmek olduğunu unutma!

• Mafya Liderlerini topla: Dünyanın her yerinden farklı suçlara ve yeteneklere sahip Mafya Liderlerini yanına al ve hepsini kontrol et. Büyük patron sensin. Altında çalışanlara görevler ver ve işlerin tıkırında gitmesini sağla!

• Idle Parası: Burada patron sensin! Arkana yaslan ve ufak hizmetçilerin tüm işleri yaparken onları yönet. Unutma, her başarılı işin arkasında büyük bir suç vardır!

idle Mafia Altın Hilesi

Telefondan hile yapmak için [tıklayınız.] Root'suz GameGuardian Kurulumu

5 Likes

Murat abi senin Yaptığın gibi yaptım ama oyundan atıyor abi hız olmuyor

Yeni hile çıkacağını beyan etti @Trgala

1 Like

Teşekkür ederim trgala bir efsane

1 Like

Oyundan atıyor

Murat abi yeni hile yok mu gözümüz yollarda :smiley:

23 gün etmiş yetişemedim (:

Elmas hilesi var mı acaba bu oyunun bilginiz var mı