Hunters League Hile

Amacınız çeşitli karakterleriniz ile bölümlere girerek canavarları ve Bölüm sonu Bosslarını yok edip savaşı kazanmaktır.
Artık sıkıcı otomatik oynatma yok! Parmaklarınızın ucunda gerçek zamanlı aktif otomatik kontrol eylemi.
Tüm takıma aynı anda komuta etmek için takım eylem kontrolü.
Geçiş karakter rolleri ve taktik geçiş izin silah.
Silah koleksiyoncuları ve ustalarının hikayesi!

Hilede Neler Var ?

-Güç(Tek atma)

Hilemiz sayesinde karakterinizin herhangi birini güç yumağına çevirin ve önüne gelen her canavara Bosslara bile tek atsın.

500B+ indirme

5 Likes

Oyun çöküyor

Yakamoz hangi programı kullanıyorsun
8x sandbox artık oyunları açmıyor yeni güncelleme geldiği için bozdu yada senin telefon mu rootlu

Oyun Kolay kolay çökmez bellek aralıklarından sadece Anonymus seçili ise 1,20 olan değeri Evolve kısmından arttırmayı dene daha az sonuç çıkacaktır artış kısmınıda 1 den fazla yapma onu sonucu bulmak için yapıyoruz sadece.

Sana tavsiye olarak vmos ve F1WM yi öneririm F1WM bi tık daha iyiydi benim için sen ikisinde deneyebilirsin benim iki cihazım olduğu eski olanı rootladım onunla yapıyorum daha kolay oluyor.

Teşekkür ederim ustam

1 Like

Ellerine emegine saglik.

1 Like

F1wm bin linkini paylaşır mısın

Vmos açılıyor iç yüklemeyi yaparken kendiliğinden kapanıyor

Hocam sana zahmet bu evolve kısmını bir resim ile gösterebilir misin neresi değişecek oyun kendiliğinden kapanınca

https://f1vm.com/

Şimdi istediğin sende olan bir karakter örneğin savaşçı büyücü ninja felan hangisinin ekipmanını istiyorsan onu seçiceksin kılıç’Asa,bıçak daha sonra kırmızı ok işareti ile belirttiğim "Evolve"kısmından geliştirme yapacaksın lakin evolve yapabilmen için kırmızı dikdörtgen ile işaretlediğim yerdeki exp arttırıcılardan Altlarında bulunan “NEXT” tuşuna basarak kullanıcaksın daha sonra mavi daire ile işaretlediğim kısımdaki gibi ekipmanının leveli artıcak leveli arttıkça da evolve kısmı açılacak ve böylelikle 1,20 olan değeri daha fazla yapıcaksın ve karşına az sonuç çıkacak oyun çökme yapmayacak bende 400-500 sonucu değiştirmeme rağmen çökmedi ama sizde neden öyle bilmiyorum.

Knk bunda reklam var mı
https://f1vm.com/

Şuan bendekinde interneti açık bırakırsan sadece ilk açılışta birtane reklam gösteriyor başka yok.

1 Like

Çok teşekkür ederim

1 Like

Teşekkür ederim ustam

1 Like