Homescapes Yıldız Hilesi

Homespaces oyununda en zorlandığınız konu sanırım bölümleri açmak. Homespaces Yıldız Hilesi ile sorununuz kalmayacaktır.

Oyun tanıtımı;
image

Playrix’in Scapes ™ serisinin en iç açıcı oyunu Homescapes’e hoş geldiniz! Yemyeşil bir sokakta harika bir konağı restore etmek için 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözün. Heyecan verici maceralar kapı eşiğinde başlar!

Konaktaki odaları yenilemek ve dekore etmek için renkli 3’lü eşleştirme seviyelerini geçerek heyecan verici aile hikayesinde daha fazla bölümün kilidini açın! Ne için bekliyorsun? Kendini evinde gibi hisset!

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

2 Likes

Altın hilesi çıktı. Link yukarıdadır!

Ellerine sağlık hocam.

Selam. Bu hileyi sıfıra yakın yeni bir hesapta uygulamanız mümkün mü?
Keza sizin önceden yapıp işaretlediğiniz 999.995 bizde yok ve sizde açılan string (nedS) ile başlarken (ikinci 110 a gidince) bizde farklı oluyor ve yanlış bir şeyi değiştirince -10 -21 gibi sonuçlarda kalıyoruz.
Emek için teşekkürler.

Merhaba en yakın zamanda tekrar test edeceğim. Bu arada altın hilesi aktif çalışmakta ona göz attınız mı?

evet. Bağlı face hesabımda altın hilesi çalıştı zira yıldız -21 olduğu için şimdi faceye bağlamadan oynuyorum. Altın hilesi bunda çalışmadı. (Nox kullanıyorum genellikle ve Nox ve MEmu da denedim çalışmadı)
Sonuçlar teke düşüyor (hamle) fakat değişimler cevap vermiyor, değiştiği halde (basamak 2=0 ve basamak 4=19000) hamle kaldığı yerden devam ediyor. Lütfen yeni bir hesap ile hilesiz bir hesapta deneyin, hiç olmazsa bizimkiler ile aynı olur. Not: Bellek ve tarama parametrelerini gösterdiğiniz için teşekkürler, çoğu öğretici bunları atlar (Word, DWord, Double vs). Umarım yakında CE ile bazı videolar gönderebilirim.

2 Likes

Eline sağlık abi

Tekrardan denediniz mi acaba bende yapamadım

1 Like