Hile İsteklerini Buraya Yazınız

Oyun adı: LOTR Rise To War
Oyun link: link ekleyemiyorum playstore rise to war lotr
Oyun açıklaması: yüzüklerin efendisine uyarlanmış orta çağ temalı strateji oyunu

Bu bölüm için bazı geri dönüşler, isteklere bakılmadığı izlenimi vermesin…

Şayet gönderinizde admin beğenisi varsa sıraya alındı demektir. aksi durum yoğunluktur.
(Bu not sana değil, global…)

Senin isteğini yeni gördüm, sanırım bu oyuna Free spin için bakılabilir… Listeme aldım bu oyunu…

Yüzüklerin efendisi savaşlar oyunu için bakarmısınız acaba

One punch man road to hero 2.0

Resmi lisanslı “One-Punch Man: Road to Hero 2.0” rol yapma oyununu oynayın!

Dikkat dikkat! Büyük bir afet geliyor! Ama nasıl bir afet, BİLİNMİYOR!
Sakın kaçmaya ya da saklanmaya çalışma! Kahramanlarını, canavarlarını topla, Dark Matter Thieves Arc ve daha güçlü rakiplerini indir!
Bu kadar güçlü olmak için herkes saçını dökmez! Yeteneğin yoksa tek başına fiziksel güç hiç bir şeydir. En önemlisi ise kahramanlarının arasındaki sinerjiyi yakalayıp takım olabilmek!
Resmî One-Punch Man lisanslı, AFK mobil strateji oyunu One-Punch Man: Road to Hero 2.0 işte geldi!
Tüm gücün bu mu senin?
One-Punch Man lisanslı AFK mobile strateji kart oyunu geldi! Özel becerilerini ve stratejik dizilişler hepsi burada! Ayrıca muhteşem ödüller! Bir çok oyun modu ve kapışmalar seni bekliyor!
100 şınav, 100 mekik ya da 100 çömelmene gerek yok!

DEHŞET ÖTESİ GÜZEL Bİ OYUN HERTÜRLÜ HİLESİ GİDER ŞU ANA KADAR HİLESİNİ YAPAN YOK İNŞALLAH İLK OLURSUNUZ

Oyun Adı : Taptap Heroes Mümkümse Elmas Hilesi Gelsin Yabancılar Çekip Çekip Geçiyor Bizi Kur Farkından Pahalı Geliyor Bize Gerise Kalıyoruz

Aylin abla, the walking dead survivors daha önce yazmıştım ama hatırlatma olsun diye yine yazıyorum. Sevdiğim bir oyun olduğu için bu konuda biraz yüzsüzüm abla. Emeğinize sağlık şimdiden.

1 Like

Войдите на Facebook çark hilesi

PetRescueSaga
slm lar
bu oyunun hilesi varmı acaba ?

1 Like

@Cansu_Yıldız
İstediğiniz oyunun hilesi sitede mevcuttur.

1 Like

Tavla stars çip hilesi olabilir, klasik tavla oyunu sanal hafıza ekrana tıklayınca zarı belirliyor

Oyunun adı Ace defender mod APK oyun içinde günceleme geldi ve mod APK si çalışmıyor rica etsem gözden gecirebilir misin

Şimdi baktım, oyuna güncelleme gelmemiş, android 10 ve üstü mod menu sıkıntılı. 10 veya altında çalıştırın şimdilik.

Bu oyun konusunda @Teknik den farklı olarak PC de ve Full Coins - Full Takviye hilesi Traineri paylaştım (PC de Facebook da yap hileyi, Android de kullan)

3 Likes

Aklımda güzel insan…

Hani “Dünyayı mı kurtarıyorsun!” desen, hak veririm, zira o derece yoğunum…

PC başına geçince, (bir bakan olmazsa o ana kadar) öncelikli bakacağım 4 oyundan biri bu…

Umarım beklettiğime veya beklediğine değer alınacak sonuç… :slight_smile:

1 Like

Sağol abla, olmazsa da canınız sağolsun. Hem bireysel olarak hemde ekip olarak ne kadar yoğun olduğunuzu biliyorum. Acele etmene gerek yok abla ben beklerim. Teşekkür ederim :pray:t2:

1 Like

uygulama ismi ABLO

Sosyal medya tarzı ama para kazanma durumu yok para yükleyip jeton topluyorsun ve hediyeler atıyorsun. jeton hilesi daha önce biri yaptı ama yasaklandı buradan bir yakışıklı sanırım bulabilir. :slight_smile:

Selamun aleyküm clash of empire hilesi istiyorum lütfen yaparmısınınız

Bu oyun oflinede oynanilior hilesini yapabilirmisiniz

1. Oyun adı = Grepolis

2. h ttp s://tr0.grepolis.com/start/index

3. strateji oyunu eski yunan mitolojisine dayanıyor oyunun tek maddesi altın o olursa oyun biter.

Pasha fencer

Oyun mmorpg tarzında biz her hangi bir skill kullanamıyoruz oyun kendi yapiyor klasik mantığı para yatırıp gücünü arttıranin kazandığı bir oyun sözde oyuna cok yüksek paralar basanlari duydum ama böyle bir oyun için mantıksız geldi belki bir açığı olabilir eğer her hangi bir hilesini açığını bulabilirseniz süper olur