Hile İsteklerini Buraya Yazınız

Merhaba. Sitemiz bir forum sitesi değildir. Tek ana sayfamız olduğu için istekler diğer içerikleri kapatmaktadır. Lütfen hile isteklerinizi artık bu konu altına yazınız.

Artık yeni istek konuları otomatik silinecektir. @Pro_Ejder @Dartmol @AylinCE @LYNX @YAKAMOZ @Junior @Ödül_Avcısı @Teknik @Valextra

1. Oyunun adı
  2. Oyunun linki
  3. Varsa biraz açıklaması
9 Likes

oyun adı kingsroad mümkünse elmas hilesi istiyorum.

Oyun ismi : Wartune

inanılmaz bir rol yapma oyunu deneyimi için hazır mısınız? WARTUNE: HEROES SALONU mobil cihazlarda artık! Arkadaşlarınızla zaferini paylaşmak için bir araya milyonlarca oyuncuya katılın!

Top Eleven

Bilgisayarda tarayıcı üzerinden cep telefonlarda ise Google Play (Android), App Store (IOS), Samsung Galaxy Store ve AppGallery (Huawei) marketleri üzerinden erişip oynanabilir bir futbol menajerlik oyunudur.

Tecrübem ve bilgim olmadığı için herhangi bir hile aracı kullanmadım.

Token (jeton), ücretsiz oyuncu satın alma (gözlemci oyuncu yani transfer bölümündeki gözlemcilik kısmından) veya kondisyon paketi (yeşil renkli) hilelerinden biri bile olursa çok güzel olur.

Oyuncu alıp satılan, oyuncuların kalitesi ve özellikleri ayrıca özel yetenekleri olan, düzenli olarak lig maçları zaman zaman şampiyonlar ligi ve dünya kupası liginde oynadığımız takımımızı yönettiğimiz bir menajerlik oyunu olup takımımızın oynayış stili, ofsayt taktiği, pres baskısı, adam adama markaj ve ileriye veya geriye dönük oynayış biçimi gibi bir çok ayrıntıyı da seçebildiğimiz bir oyundur.

Merhaba world of tanks kredi hilesi yapabilir misiniz acaba? Oyun bilgisayar oyunu mobil değil. Cheat engine ile değerler değiştiriliyor ancak sunucu tabanlı olduğu için etki etmiyor fidler ya da charless ile belki sunucuya müdahale söz konusu olabilir indirdim ancak oyun dosyalarına erişemedim. Ayrıca kredi hilesini browser üzerinden de olabilir belki çünkü site üzerinden giriş yaptığımız zaman hesapta bulunan altın ve kredi görünüyor.

@Murat_Çiçek
Mutant Genetic Gladiators Hile İsteğin için cevap:

Bu oyun için legal, hilesiz ve programlı malzeme çoğaltma yöntemi yaptım. Bir kaç senedir videom piyasada… ( Yekrar güncelleyene kadar ve pc başına geçene kadar 10 gün süreniz var)

Yöntem;
Auto click ile sağlık paketlerini (Kara delik içinde)
bilimum malzemelere çoklama çevirme…

Kazanımlar:
yüzlerce Bronz,Gümüş,altın,platin yıldıız, xp, kritik takviyeleri, yüzlerce 1 ve 2 seviye Orb takviyeleri, Jackpot jetonları vs…

Ön Hazırlık:
Tanesi 250 altın olan Sağlık paketleri üretim tesisleri satın al ve üretebildiğin kadar 2 ve 4 saatlik sağlık paketi üret… (bende 10-15 tesis var ve 3-4 günde bir 2-3 bin arası sağlık paketini otomatiğe takıp öğütüyorum… Şunu bilsen anlarsın sonucu; 350 adet Platin yıldızım, 3 seviyeye çıkarmaya üşendiğim her biri 100-300 arası 1 ve 2 seviye orb larım (mutant takviyeleri) var…

Neler Gerekli:
PC,
Emülatör (Nox player, veya Memu veya BlueStacks vs)
Cheat Engine
Cheat Engine ile kodladığım ve Trainer olarak konu açıp paylaşacağım, Auto Click (Otomatik Tıklama) programı…
Ve haliyle biriktire bildiğin kadar sağlık paketi…

1 hafta 10 gün vakit var, birikir sanırım… :wink:

3 Likes

istediğim şey bir program luminar bunun full versiyonunu bulamayızmı

Full program paylaşımı sitemizde yasak.

4 Likes

The Ant Underground Kings

https://play-dot-google-dotcom.gateway.web.tr/store/apps/details?id=com.star.union.planetant

Oyun bir straji oyunu karincalar cikarip savasiyorsun
Merkezi guclendirmeye felan calisiyorsun

1 Like

OYunun Adı: DragonCity
oyunun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=es.socialpoint.DragonCity&referrer=af_tranid%3DQ4G8CuhiS5LZZGfD_rcIMg%26pid%3Dlanding_dc
hile yapabilirmisiniz

1 Like

Buna ben ölümsüzlük hilesi yapmıştım

Oyun adı: Ping Pong Fury
link ekleyemedim hata veriyor
hile denemedim ancak oyunda elmas çok önemli elmas hilesi olursa çok iyi olur

CATS adlı oyunda hile gelmesi mümkün mü?

Ölümsüzlük gibi birşey olsa iş görür mü

o oyunu önceden oynamıştımda öyle olursa ban yer hesap para veya elmas hilesi gibi birşey gerekli ona

CATS için mi?

Evet ama anti cheat işini bulamadim ben yükseltmeleri yapıyorum ama oyundan hemen atıyor buna @Pro_Ejder baksa iyi olacak

2 Likes

Şimdi ona bakacam

1 Like

Teşekkürler denedin en azından :slight_smile:

1 Like

Rica ederim ben murat abi ve ekibi kadar başarılı değilim bu işte ama bu sitede olduğum için herşeyde şansımı denemek istiyorum :hugs::grin:

1 Like