Heroes Charge Hile

Nefes kesen, bağımlılık yapan, hızlı tempodaki oyunlarda kahramanlarını topla ve eğit, ekibini bir araya getir, kahramanlarını güçlendir ve düşmanlarını yok et. SENİN anlattığın hikayede yer almak için yüzden fazla macera var. Hangi kahramanları seçeceksin?

• 50’den fazla benzersiz ve farklı Kahramandan, yakın dövüş boksörleri, çevik okçular ve güçlü büyücüler arasından seçimini yap.
  • Dövüş ve Kron’un dünyasını keşfet, nadir kahramanları bul ve onları ekibine katılmaya ikna etmek için gerekenlere sahip olup olmadığını gör!
  • Kahramanlarını düşmanlarına karşısında güçlü kılacak teçhizat setlerini toplarken, yeteneklerini geliştir ve yükselt!
  • İster arkadaşlarınla birlikte sürükleyici bir deneyim yaşa, ister çok sayıda savaşta tek başına mücadele et.
  • Seçkin ödülleri kazanmak için rakip birliklerle mücadele ederken arkadaşlarınla işbirliği yap
  • Kron dünyasını yönetmek için ekip oyunları ve stratejiler geliştir.
  • Birlik oluştur veya arkadaşlarının birliklerine katıl,
  • Ödül şöhreti kazanmak için PVP Arena’da mücadele et!
  • Nadir kahramanları topla ve geliştir!
  • Zorlayıcı özel etkinliklerde bir dizi düşmanla mücadele et!

Hilede Neler Var ?
✓Güç(Tek atma) Hilesi

Hilemiz sayesinde geçemediğiniz bölüm kalmayacak sadece bir karakterle bile en güçlü canavarlara bile tek vuracaksınız.

Arenada ve diğer yerlerde geçerlidir.

10Mn+ indirme

Önemli:Videoda belirttim fakat burada da belirteyim oradaki karakter özelliğiniz örneğin 3,4 olsun bizim burda yapacağımız arama 3,4 olmayacak 3,3~3,5 olmalı yani 3,4 sayısının bir eksiği bir fazlası sizdeki sayı kaç olursa ona göre ayarlayın.

7 Likes

eline sağlık

1 Like

Teşekkürler.

Emegine ellerine saglik

1 Like

Eline sağlık dostum

1 Like

Eline sağlık

1 Like

Bende donuyor yapınca neden olabilir

1 Like

Farklı bir karakterde dene veya 1000 yaptığım kısmı 500 yap

1 Like

6-7 karakterde denedim de akşam başka karakterde 500 yaparak tekrar deneyin

1 Like

Link bende görünmüyor hileyi kurmama yardım edermisin

Videodaki adımları uygulayarak hileyi yapman gerekiyor. İndirme kurma falan yok bu hilede.

Gg mi indirmem gerek

Evet .

Rootsuz oluyormu

Rootsuz Game Guardian Kurulumu

Hile hala çalışıyor mu

Test edebilirsiniz.

Hileyi rootsuz ve hatasız kullanmak için hangi uygulamayı indirmeliyim 2 tane önermişsiniz onlarda açılmıyor hata veriyor size zahmet yardımcı olurmusunuz

Maalesef başka uygulama bilmiyorum vmos ve F1WM var paralel space var virtualxposed var bilgisayarınız varsa memu player var ki telefonunuz bunların hiçbirini açmıyorsa olmaz zaten

İstediğimiz tüm kahramanlarda oluyormu bide rakipte aynı hero varsa oda etkileniyormu