Harry Potter: Puzzles & Spells Hamle Xp Hilesi

Harry Potter: Puzzles & Spells Hamle Xp Hilesi ile beraberiz.


Harry Potter’ın büyülü ve harika evreninde eşsiz bir deneyim yaşamanın tam zamanı! Mobil cihazındaki inanılmaz derecede büyüleyici 3’lü Eşleştirme bulmacalarını hayranlıkla çözerken büyü yapmaya, mücadeleleri kazanmaya ve Büyücülük Dünyası’nın ilginçliğini kutlamaya hazır ol! Daha zor 3’lü Eşleştirme bulmacalarını çözmene yardımcı olacak yeni büyüleri ve büyülü yetenekleri yükseltmek ve kilitlerini açmak için seviyeleri geçerek 3’lü Eşleştirme yeteneğini göster. Seni bekleyen büyülü ve muzip 3’lü Eşleştirme mücadelelerine hazırlanırken büyülerini yükseltme fırsatını kaçırma.

3’lü Eşleştirme maceranda ilerlerken Harry, Ron ve Hermione’nin trolleri yenmesi, Fred ve George’un şakalar yapması, Hagrid’in sihirli yaratıklarıyla ilgilenmesi gibi klasik Harry Potter sahnelerinin kilidini aç! 3’lü Eşleştirme bulmacalarını çözmene yardım edecek sihirli yaratıkları toplayarak Büyücülük Dünyası’nın ve Hogwarts’ın ilginç yanlarını öğren! Bu ilginç 3’lü Eşleştirme oyununda “çevirip hafifçe vurarak” kendi büyülü yolculuğuna çıkmaya hazırlan!

o Harry Potter filmlerindeki orijinal Büyücülük Dünyası karakterlerini içeren 3’lü Eşleştirme mücadelelerinin üstesinden gel! Yenilikçi 3’lü Eşleştirme bulmacasında ilerlerken büyü yeteneklerini geliştir. Büyülerde ustalaş ve yetenekli 3’lü Eşleştirme uzmanlarını bile sevindirip şaşırtacak sonsuz sayıda Günlük Etkinliğin tadını çıkar.

Not: Oyunda gördüğünüz gibi kurbağalar normalden biraz geç geldi oyunda bazı bölümlerde şöyle birşey var sayı değerini yüksek yaptğınız zaman oyun kendini donduruyor veya hamle şansı vermiyor bundan dolayı ya hamle sayısını az tutun yada oyunun bitmesine mesela 2 3 taş kaldıysa o zaman sayı değerinizi yükseltin

Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

5 Likes

Emeğine sağlık hocam

1 Like

teşekkürler

video telif hakkından dolayı kaldırılmıştır isteyenler bana ulaşsınlar

İyi günler Harry Potter bulmaca ve buyu hamle hilesinin videosunu gönderme durumuzu var mı acaba teşekkürler

en kısa zamanda video güncellenecektir @aslan