Günde 10 dakikanızı ayırıp ayda 400 TL kazanabilirsiniz

Merhabalar , size şöyle bi kısa özet geçmek istiyorum internet üzerinden YouTube ve tiktok videoları beğenerek para kazanabilirsiniz .
Sisteme ilk başta üye oluyoruz , ilk üyelik ise vip 0 olarak başlıyoruz , günde 5 video hakkımız var , bu videoları beğenerek görev olarak aldığımız tiktok veya YouTube videosuna ekliyoruz ve bitti , vip seviyelerine göre para kazanmanız sahada artıyoruz örnek verecek olursak eğer , vip0 da her video 4 TL den maksimum 5 video izleyebiliyoruz , ama ben kendimi vip3 yaptım ve günde 20 videodan tanesi 13 lira kazanıyorum.
Dipnot olarak şunu söyleyebilirim sistem kazan kazan mantığı var , sen kazanıyorsun sistem kazanıyor ve kendine davet ettiğin insanlar kazanıyor, bu gibi para kazanma olaylarını nekadar sürer o meçhul bi durum ama ben şuanda örnek olarak kendimden kanıtlayabilirim para kazanabiliyorum ,site linkini ve anlatıcı video buraya koyuyorum ilginizi çekerse bakarsınız , iyi günler .

https://www.iaalliance.cc/Home/Public/reg/smid/172886

1 Like

Bu tarz siteler başlangıçta size para kazandırır, sonrasında kaçar gider. Dikkatli olmanızı öneririm.

3 Likes

Tabikide dediğiniz doğru ama şuan için site eylülden beri aktif çalışıyor valla,yatırdığım parayı çoktan çektim şu aralar artık kar almaya başladım ,burda olay temkinli olmak küçükten başlayıp içerde para bırakmamak , ben önce yatırdığım parayı çektikten sonra şuan için kafam rahat , garantisi yok bu gibi sitelerin ,ama bu ülke şartlardada insanlar biyerlerden gelir bulmaya çalışıyor ,

1 Like

Beyler suanlik güvenilir bir site parasını çekenler dekontunnu atanlar gruplarda mevcut bende üye oldum çekim işlemi için vip istiyorlar biraz içerde biriktirip sonra vip açıp paramı çekeceğim isterseniz gelip deneyebilirsiniz ben paramı çekince buraya tekrardan yorum atacağım sizde ozamana kadar cüzdanda paranızı biriktirebilirsiniz herhangi bir kaybınız yok ben vip gecince sizlerde geçersiniz benim referans kodumla kayıt olmak isteyenlerde referans kodu : 545489 buyrun gelin

Ben birkaç fotoğraf paylaşmak istiyorum parayı çektiğime dair

Buda davet kodum girip bakabilirsiniz , telegram grubumuz var orda detaylı herşeyi açık anlayabilirsiniz

https://www.iaalliance.cc/Home/Public/reg/smid/172886