[Güncellendi] Kripto Borsası ile Ücretsiz Para Kazanın! (200+75TL)

Tekrardan merhaba, geçen sefer Bitci borsasına kayıt olarak nasıl 100TL kazanabileceğinizi anlatmıştım. Bu sefer size RainTürk borsasını anlatacağım. Rain Bahreyn merkezli Ortadoğu’nun en büyük kripto sitesidir ve geçtiğimiz günlerde RainTürk ile birlikte Türk borsasına adım attılar. Yeni açıldıkları için kampanyalar düzenliyorlar ve bu kampanyadan kayıt olarak 200TL ve 750 Liralık hacim yapınca 75TL kazanıyorsunuz! Üstelik 75 Lirayı kazanmak çok kolay. Eğer konuyu dikkatlice okursanız toplamda 275 Lira değerinde Bitcoin kazanıp çekim yapabilirsiniz. Öncelikle konuya başlamadan önce uyarılarda bulunmak istiyorum. RainTürk yeni açıldığı ve bu kampanyasına yoğun ilgi gösterildiği için sitede bazen çökmeler olabiliyor bunlar normal. Rain 2016 yılında kurulmuş güvenilir bir borsadır. Şimdi konumuza dönebiliriz.

Öncelikle Buraya tıklayarak RainTürk sitesine girin ve hesap oluştur deyin. Eğer attığım linkten kayıt olmazsanız 75 Lirayı alamazsınız.
Attığım linke girdikten sonra Kişisel Hesap Açın’a tıklayın ve gerekli yerleri doldurun.
E-Posta ve SMS onayını yaptıktan sonra telefonunuza Rain | Bitcoin Al ve Sat uygulamasını yükleyin.

Daha sonra Oturum Aç’a tıklayın ve oluşturduğunuz hesabın bilgileriyle uygulamaya giriş yapın.
Giriş yaptıktan sonra önünüze çıkan ekranda Adres bilgilerinizi doldurun. (Çeyrek yazan yere Mahallenizi yazın.)
Daha sonra sizden her borsanın istediği gibi KYC (Kimlik Doğrulaması) isteyecek.
Devam edin ve talimatlara uyarak Kimlik ya da Ehliyetinizin fotoğraflarını çekip yükleyin.
Yükledikten sonra sizden 5-6 saniyelik ekrandaki sayıları okuduğunuz ve kafanızı çevirdiğiniz video isteyecek. Onu da oradaki talimatlara uyarak tamamlayın ve kayıt işlemini bitirin.
Doğrulamaları yaptıktan sonra kimlik bilginiz onaylandığında size mail gelecek.
200 Lirayı kazanmak için bu aşamadan sonra yapmanız gereken bir şey yok. Sadece bekleyeceksiniz ve geldiğinde çekebilirsiniz.
75 Lirayı Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler:
Eğer attığım linkten kaydolursanız 75 Lirayı kazanabilirsiniz. Bunu yapmak içinse borsada 750 Liralık hacim yapmanız gerekecek. Ama bu oldukça kolay. Bunu yapmanız için tek gereken 250TL paranızın olması.
75TL’yi kazanmak için herhangi bir borsadan Rain’e XRP ya da LiteCoin transferi yapın. (Komisyonu en düşük bunlar.) Ancak 750 Liralık hacim yapmak için en az 250TL’lik aktarım yapmanız gerekiyor daha hızlı bitirmek için daha fazlada atabilirsiniz. Başka bir borsadan Rain’e XRP attık diyelim. Bununla 750 Liralık hacim yapmak için gönderdiğimiz XRP’yi sürekli al sat yapacağız ve toplamda 750 Liralık işlem olana kadar devam edeceğiz. Bu işlemi yaparken alım satımdan komisyonlar kesileceği için 20-25 lira kaybınız olacak fakat gelecek 75’i düşündüğümüzde bu pekte önemli değil. 750 Liralık alım satım yaptığımız anda hesabınıza 75 Liralık BTC tanımlanacak ve bunu istediğiniz borsaya çekebilirsiniz. IBAN’a çekmenizi tavsiye etmem uzun sürüyor. Ayrıca işlemleri daha rahat yapmak için gece geç saatlerde ya da sabah erken saatlerde yapmanızı öneririm çünkü bazen yoğunluktan sistem çökebiliyor.
Aşağıya yaptığım işlemleri ve aldığım ödülleri ekliyorum. Eğer bir sorunuz varsa özelden yazın yardımcı olacağım. İyi kazançlar!

5 Likes

Bitexen di herhalde 100 dolar veriyordu.

Onu yeni gördüm bende maalesef kampanyayı erken sonlandırmışlar yapanlar almış parasını.

1 Like

Bende yetişemedim son anda gördüm.

Kimlik doğrulama işi bu tür sitelerde sıkıntı çıkartmaz mı peki

Coinbase yapmadıysanız 30 dolar veriyor . Değerlendirebilirsiniz

Ben yaptım 100tlmi aldım miss

Bu tarz siteler ücretsiz para verdikleri zaman kimliğimi para karşılığı satıyormuş gibi hissediyorum.

3 Likes

“bir ürüne para ödemiyorsanız orada ürün sizsiniz.”

1 Like

Her kripto sitesinde kimlik istiyor hocam sahte hesapları önlemek için.

100tl aşağısına satmıyorum ben :smiley:

Olay para ise kimlik fotoğrafını gönderip binlerce TL kazanabileceğin yöntemler de var. Burada önemli olan ve vurgulamak istediğim kimlik bilgilerini paylaşıp paylaşmamaktır.

İllaki kimliğinle daha fazla kazanabilirsin ama dediğin gibi nereye ne için paylaştığında önemli bitci mclaren’in sponsoru olmasa paylaşmazdım mesela boş bir firma olduğunu düşünmüyorum. Yoksa 15 tane site atarım buraya para alabileceğimiz.

1 Like

Yakın bir zamanda yaşadığım için göstermek istiyorum. Merak ettiğim için sordum soruyu kimliğimi göndermedim.

Bana göre bu konuşmada muhatap olduğum kişi ile kripto sitesindeki kişi benzer kişiler. Sonuçta kim ile iletişimde olduğunu bilmiyorsun. Farkını pek göremiyorum ama tabi iki olay farklı.

Burada da Barcelona ve Liverpool’un resmi sponsoruymuş. Ama konuştuğum kişi senin üstünden para aktara aktara havuzlarındaki parayı aklamaya çalışıyorlar. Her yeni kimlik yeni bir hesap demek ve 1000 TL hiç bir şey onlara göre. Bildiğin kimliğini satmış oluyorsun. Kripto sitesi de kimliğini alıp kullanıyor olabilir bilemezsin. Kullanıcı sözleşmesini dikkatli ve hepsini okumak lazım.
(Bu tarzda olup dünya çapında ve en yakın zamanda sansasyonel olan haber Facebook, Whatsapp gibi dev şirketlerin kişisel bilgilerimizi üçüncü firmalara satması ile yaşandı. İnternet piyasasında kimseye güvenemezsin. :upside_down_face: )

Umarım kendimi ifade edebilmişimdir. Saygı ve sevgilerimle…

3 Likes

Adamın hayatını söndürür sakın papara hesabınızı vermeyin.

1 Like

Kripto borsasına kayıt olmakla (Güvenilir borsa) Papara hesabı kiralamak çok farklı şeyler. Sen Papara hesabını verdiğinde paralarını senin ve başkalarının hesabı üzerinden kendilerine geçiriyorlar ve kısa sürede yakalanıp suçlusu sen oluyorsun ve ağır yaptırımları var. Kripto borsaları ise kimliğini doğrulamak için bunu istiyor ve her borsada var bu olay. Tabii ki scam siteler var ama ben burada scam paylaşmayacağım.

1 Like

Konumuz güncellenmiştir.

Konuya müsait bir zamanda videolarda eklemeyi düşünüyorum.

3 Likes

300 Liralık Ödül 75TL oldu :frowning:

Ben sabah kayıt oldum. 200 TL gelir mi ki