Gladiator Heroes of Kingdoms (Hero Level-Damage-Game Guardian)

Gladiator Heroes of Kingdoms, savaşları artık canınızı sıkmayacak! Bu konu ile Gladyatörleriniz full level olacak ve devam ederseniz hiç bir savaşı kaybetmeyeceksiniz!

gh1

Oyun Linki

Açıklama

Tanrılar ve kahramanların zafere ulaşmak için çatıştığı en iyi dövüş ve strateji oyununa hoş geldiniz.
Cesurlukla dövüşün, destansı bir dövüşte kanınız ve zaferiniz için savaşın. Bu, destansı düşmanlara karşı oynayabileceğiniz ve savaşabileceğiniz ilk dövüş ve strateji oyunu.

Kahramanlar, savaşçılar ve Roma Tanrılar düşmanı yenecek ve dünyayı fethedecek. Bu nihai tanrılar ve kahramanlar çatışmasıdır. Arenaya adım atın ve bu kahramanlar çatışmasında en iyi dövüşçü olduğunuzu kanıtlayın, kavgada başarılı olunca kanı zaferden ayırın.

Hile İçeriği

• Gladiators Full Level (kalıcı)
  • Gladiators Silah ve Techizat Güçlendirme (Oyuna her girişte yapılmalı)

Neler Gerekli

• Game Guardian
  • Oyun
  • Gladiators Deneyim Kitabı
  • Gladiators Silah, Miğfer…
  • Ve Float ile yapılacak hile içeriği

Nasıl Yapılır

Öncelikle bu konuyu ziyaret edip Elmas hilesini yaptığınızı varsayacağım, keza ihtiyacınız olacak!

Hile; Tarama sembolü Float olacak. Taranacak değeri Gladiators deneyim (XP) kitabınızın tam değeri.
Uyarım: Sonuçların hepsini yüksek rakam yapmayın ve 10-15 arası kadar sonucu seçip + 1 ile yükseltip sınayın, aksi takdirde oyun donar ve başa dönersiniz.

Video da Gladiators level ve silah hilesini verdim, mantık anlaşılacağı için miğfer hilesini aynı yöntem ile size bıraktım. Silah ile vuruş gücünüz, Miğfer ile Defansınız olunca gerisine gerek yok, şöyle örnek vereyim; 55.000’lik Gladyatörlerim ile sağlıkları iki nokta düşmeden 179.000 ortalama savaşlar size çerez gelecek!

Level (XP) hilesi kalıcı. Silah ve Miğfer hilesi oyunu açtıkça yapılmalı ve oyun kapanana kadar Global Savaşlar dahil tüm savaşlarda geçerli ve savaş sonuçlarınız kalıcıdır!

Video

Video ayarlar dişlisinden video hızını 0.5 düzeyine yavaşlatın :wink:

Takıldığınız yer olursa yorum yapın.
Faydalı başka bir konuda tekrar görüşünceye kadar; İyi Oyunlar…

6 Likes