Game Guardian oyunlardan gizleme

Game Guardian ı nasıl oyunlardan gizleyebiliriz oyuna giriyorum game guardianla arama yapıyorum oyun beni hemen atıyor bunun bir çözümü varmı bilgi verirseniz sevinirim

image

image

belki bu şekilde gizleyebilirsiniz. denemesi bedava :slight_smile:

1 Like

Bunları denedim ama olmuyor birini seçtim ikili seçtim üçlü seçtim ama yinede algılıyor

sorunu çözdün mü ustam? aynı hata bende de var çözüm bulamıyorum bakmadıgım yer kalmadı

Malesef ustam çözemedim

Yeni konu açmayı bualamadığım için buraya yazıyorum, evil lands hilesini kim yazdıysa statları fulleyip hileyi kullandıktan sonra , hesap görev maplerinde sıkıştı… Ne bitmiş maplere girebiliyorum ne hilesiz kişiler listemde online gözüküyor keşke uyarısını yapsaydınız, bunu geri almanın bir yolu yok mu ???

Statları fullediniz ve artık hileyi kullanmak istemiyorsanız hesabınızı facebook veya google play bağlantısı ile bağlayın ve modlu apk’yı silip orijinal oyunu indirin ve hesaba giriş yapın. Eğer hileli oynamaya devam etmek istiyorsanız yine hesabı bağlayıp modlu apk’yı silip tekrar kurmayı deneyin.

Face e bağlamayı bir türlü bulamadım … Basit bir yerdeyse ayıp olacak ama , nasıl yapacağız acaba , ilginiz için çok teşekkürler bu arada…

Açıkçası bu oyunda Facebook bağlantısı var mı bilmiyorum ama bağlantılar Ayarlar kısmında olur. Orda değilse Profil bölümündedir.

Sanırım yok , hilenin yapımcısı proejder belki çıkma yöntemini de biliyordur , onu etiketleyebilir misiniz acaba?

Mod ile verilende sadece statü özelliği etkinleştirdiğinizde Oyun sizi algılamış özel sunucuya (Cezalı) yere atmış. mod yeni olduğu için bu tür şikayetleri aldık. fakat bu oyunun daha önce mod’u statü modu verilmediği için ne olacağını bilemiyoruz. bir sonraki güncellemede tabi ki kaldıralacak ceza süreniz bitene kadar (belki de hiç bir zaman) beklemek zorundasınız. Hesabınız için üzgünüm kullanılan mod her türlü sorunda kullanıcıya aittir. dump enemy , sınırsız yetenek ve hız hilesini sorunsuz kullanabilirsiniz. Dürüst olmak istedim yalan söylemeyi sevmem

Üzüldüm bence yabancı sitedeki gönderinize uyarı eklemelisiniz , banın kalkacağını bilsem oynamaya devam ederdim cezalı sunucuda , fakat zannetmiyorum yine de emeğiniz için teşekkürler …

yabancı sitede bunun bir test olduğunu belirttim (not working)'e taşındığı için orada yetkim yok istedikleri gibi değiştirebilirler.

Peki bu oyun için güncel hile yapmayı düsünüyor musunuz değerleri değiştirmeden , hız vs gibi sıfırdan hesap kasarım belki :slight_smile:

hahah :smiley: script kullanın ve aynı zamanda mod’u kullanın mod kullanırken sadece dump enemy ile takılın

Evil Lands Script Ultra Script v2.1
Evil Lands Mod Menu APK: Evil Lands: Online Action RPG Mod Menu v2.0.1

Şöyle gameguardianın kendi hızlandırması oyunda çalışıyor fakat oyundan atmalar yaşanıyor kısmen, ikincisi android 11 olduğum için kendi telefonuma kuramadım ben o scripti . 11 uyumlu sanırım yapılmıyordu , yabancı sitede yazmıştınız. Ama biliyorum ki istesen çok donanımlı bi script yapabilirsin :slight_smile:

Bir de kutu açma olayı fake mi yoksa öyle bir hilesi var mı aktif ?

@Pro_Ejder Haritadaki champların yerini gösteren bi script yapabilir misiniz acaba?