Game Guardian Hile Eğitimi Bölüm 1

Bende deneyim dah önceden oynamıştım bu oyunu güzeldi

3 Likes

Aynen ustam 150 seviye köyüm vardı full + full olarak da açığı fark ettiler

2 Likes

Ellerine sağlık Murat reis . Devamını en kısa sürede eklersin inşallah.

2 Likes

Kodların xor değerini bulma eğitmide güzel olur aslında. Zaten çoğu oyun 1X4 değerinde saklıyor.

1 Like
  1. bölüm bekliyoruz <3
1 Like

Ellerine sağlık Murat abi, peki bu moba oyunlarında, direk can koduna değilde, şifreli koda ulaşabilirsek istediğimiz verileri değiştirebilirmiyiz acaba?

Cevap evet.

Moba oyunlarında söyle bir durum var. Online kısmı için server paket gönderir ve o ara cevap bekler. Cevaba uygun hareketler gerekir. Bunun içinde her seviye artışından hemen önce hileyi son hali ile yedirmek önemli. Bu sayede kesinlikle farketmez.

1 Like

Çok teşekkür ederim Murat abi, bunu yapabilen varsa bir tek sen yaparsın abi. Yada Vip bölümüne özel yapılabilse tadından yenmez. Cevabın için’de çok teşekkür ederim.

1 Like

Ellerine sağlık reis

1 Like

bende deneyeceğim bakalım sonuçlar ne olacak :slight_smile:

hocam gerçekten harikasın. Ellerine Ağzına yüreğine sağlık.

Hocam değerli bilgileriniz için teşekkürler. Fakat benim kafam pek basmadı yapamadım :sob:
(Game guardian daha detaylı ve örnekli anlatabilir misiniz hocam sizin 100X olmayınızı okudum fakat başaramadım, değerler bir yerden sonra düşmüyor…)
Hocam mümkünse bu oyun üzerinde örnek sunabilir misiniz ? :slight_smile:
Sword of legacy mmorpg

Not: oyun da köyden aşağı inince görev panosu var görevleri yapıyorsunuz level atlayınca 10 levellik görev panosuna gidiyorsunuz ve bu böyle devam ediyor 20 30 vs.
Oyun 2d unity yapımı açık dünya oyunu uzun zamandır oynuyorum ve bir türlü oyunun verdiği sınırlardan kurtulamadım. Tabi benim bilgim ile bu imkansız sayılır o yüzden 1 aydır sizin gibi değerli hocalarıma yalvarıyorum su oyunda yardımcı olun lütfen…:sweat_smile: şimdiden teşekkürler

4 Likes

Bu oyunun yeni versiyonu olan DDTank Mobile 'de de hile yaparsanız yaparsanız çok sevinirim. Ellerinize emeğinize sağlık.

Sa saygı değer abilerim ve ablalarım. Murat hocamın öğretilerini eksiksiz uyguluyorum fakat her halükarda aynı sonuca ulaşıyorum… Acaba yardımcı olur musunuz (yeni açılan 2 d mmorpg bir oyunda altın hilesi denemek istedim ve bu sefer direk altını azaltıp arttırarak ilk görünen sonuca atlamadım… hocamın dediği gibi yapıp belirsiz aramayı tam 39 dk uğraşıp daralttıkça daralttim en son gerçek sonuca ulaştım değerlere gittim ve değiştirdiğim halde eski haline dönüp duruyor)

3 Likes

Game guardian ı 4.seviye gizledim ve hocamın sunduğu bütün diğer ayarları yaptım. Tek istediğim online oyunların verdiği sınırlardan kurtulmak ve bir şekilde item çoğaltıp altın vs. Arttırmak ama bir türlü beceremedim yahu (offline oyunlarda her türlü ise yarıyor ama benim istediğim şu online oyunların kısıtlamalarından kurtulmak) lütfen hocalarım bana yol gösterin :slight_smile:

3 Likes

Merhaba, sizi çok çok eskilerden, dragoncity ile gem hilelerinden beri takip ediyorum. Game Guardian 1. Eğitimi tamamladım, bir robot oyununda silahımı yükseltirken artan statları uzun uğraşlar sonucu buldum, 11D diye yazılmış bir değerin 10 lv silaha eşit olduğunu anlayıp, silahı tek seferde son seviyeye geliştirdim, ancak istediğim şey silah 2 levelken satın artmasıydı bu konuda başarısız oldum. Eğitimin 2. Bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum. Elinize sağlık

Match masters hay day FarmVille 3 oyunlarında hile nasıl yapılıyor

Merhabalar abi seni ufaklıktan beri tanıyorum legend online social empires birçok oyunda emeklerin sayesinde kolay bir oyun sergilemiştik. Geçenlerde şöyle bir bakiyim dedim geri dönmüşsün çok sevindim bide ailecek destekçiniz :slight_smile: Game Guardian videonu dikkatlice izledim ve uygulamaya geçtim çoğu oyunda dediğin gibi hile aktif hale geliyor fakat nereye kaydediceğime bulamadım hata alıyorum sürekli ama zormuş bu iş :slight_smile: eğitimin devamı gelirse çok güzel olur eline emeğine sağlık , teşekkür ederiz .