Game Guardian Hile Eğitimi Bölüm 1

Merhaba bugün güzel bir eğitim serisine başlıyoruz. Game Guardian Eğitimi Bölüm 1

Bu eğitimde neleri öğreneceğiz?

Belirsiz arama ile neler yapılabilir?

• Can
  • Özel vuruş
  • Para
  • Altın
  • Skor
  • Envanter
  • Kaynak
  • Seviye
  • Işınlanma
  • Sonsuz zıplama
  • ve diğer akıla gelenler.

Belirsiz arama nedir?

Sizler oyunda hep , oyunların attığı yemi bulur değiştirirsiniz. Fakat olayın aslı başkadır. Oyundaki kaynaklar şifrelenmiştir. Hile yapmaktan vaz geçersiniz. Şifreli alanlara ulaştığımızda tüm konu biter. Çünkü doğru yerdesinizdir.

image

Örnek resimde Float ile belirsiz arama yapılıp, Duvara yakınlaşıp uzaklaşarak doğru kod bulumuş olup, 0.5 kodu 0.9 olarak değişilerek rakip duvar arkasından görülmüştür.

image

veya bu resimde özel güç sonsuz olarak uygulanmıştır. Can mana artışı sağlanmıştır.

image

Bu oyunda ise oyun içi canavar exp ve altınları aynı yolla bulunmuş ve oyun sonu son seviyeye atlanmıştır.

image

Bu oyunda ise tanesi 199 dolar olan item çoğaltılmıştır.

Hepsi aynı yöntem

Peki ya dikkat etmek gereken nedir? Video da zaten hepsinden bahsettim. Fakat arama yerini doğru belirlemeniz ve sıkılmadan uğraşmanız gerekmekte. Bu şekilde hilesiz oyun kalmayacaktır.

Diğer konular

Eğitim videosu

Bir teşekkür etmek erdemliktir.

video da olan cızırtı için kusura bakmayın sonrakilerde düzeltilecektir.

18 Likes

Çok teşekkürler abi eline emeğine sağlık :+1:

1 Like

şu eller dert görmesın abım eline saglık herzaman yanındayım

1 Like

Kemal senin oyunada bu taktikle hile yapabilirsin. Float araması yapacaksın

abı oyunu denıcem ama benım oyunda ben kendıme güvenemıyorum prof eller yapması lazım onu :slight_smile:

1 Like

bu video sayesinde çoğu oyunun canı yanıcak.

Ellerine sağlık Murat abi, sonraki eğitimleri heyecanla bekliyorum.

1 Like

tesekkürler hocam insallah battle prime de hile gelir

Bunu beklemek yerine videoda anlatılanı uygulasan baya yol kat edersin

1 Like

Hocam video daki game guardian rootlu mu rootsuz mu rootsuz ise game guardian da sag üstte hileyi yapacağın oyun gözüküyor ya küçük ekran olarak ben rootsuz yaptım ama oyunun ufak simgesi game de yok sizin bilginize ihtiyacım var teşekürler

Hocam k.b düzeltiyorum sol üst

Rootlu. Yapılandırman doğru değilse göstermez. Ya paralel space ile yapacaksın root işlemini (Sahte)
Ya da emulatör kullanacaksın bilgisayardan

1 Like

Murat abim ben bir oyuna hile yapıyorum can güç bunlar oluyor daha önce altın ve taş ta yapıyordum online köy oyunuydu şimdi sadece can ve güç oluyor abi çok güzel bir oyunda bunun videosunu çeksem sen bir incelesen olur mu ???
Tekrardan altın ve taş açığını nasıl bulabiliriz bakar mısın abi bı

1 Like

tabii ki

2 Likes

Abi ben bu gece videoyu çekerim gönderirim müsait olduğun bir zaman bakarsın

1 Like

oyun adı nedir

2 Likes

Murat abi Yine altın değerinde hiçbiryerde bulunmayacak bilgiler vermişsin. Eline emeğine sağlık.

2 Likes

Olimpos tanrıları
Oyunun adı bu abi

2 Likes

Abi senin bu taktığını o oyunda deneyeceğim belki olur :grin:

2 Likes