Fotoğrafınızdaki Değişim (Photoshop) İsteklerinizi Alabilirim (Aklınıza Ne Gelirse ve Ne İsterseniz)

Merhaba. Hobi olarak Adobe Photoshop ile uğraşıp kullanıyorum. Eğer fotoğrafınızda kaldırılmasını veya herhangi bir şey eklenmesini isterseniz (hayal gücünüze bırakıyorum) mümkünse hızlı resime yükleyip linkini yoruma bırakabilirsiniz. (Hızlı resim kaliteyi bozmadan iletmeye yarıyor.)

Örnekler;

5 Likes

Kral Kolay gelsin Maskeyi silip Arkaplana daha iyi bişe yapabilirsen çok iyi olur behhy0y.jpg

Teşekkür ederim. Acaba yüzünün özellikle çenenin gözüktüğü başka bir fotoğraf atabilir misin? Çene yapını bilmediğim için henüz başlamadım.

:)))

3 Likes

Kör oldum :joy:

1 Like

Şu olur sanırsam bundan bakabilirsin iiu7l7j.jpg ben teşekkür ederim şimdiden

Bu çok iyi olmuş kral eline sağlık :sweat_smile:

1 Like

Benimde Vektör çizim’im vardı, boş zamanım da bol bol yaparım :grinning::dizzy:

1 Like

Merhaba, nasıl fotojenik olunur bilmediğimden öyle rastgele fotoğraflar çekiyordum fakat bu hoşuma gitti nedense arka planı komple değiştirebilme imkanımız var mıdır acaba baya bir dağınık bırakmışım odayı :grimacing:
https://www.hizliresim.com/e0xlpja

@Trgala üyeleri coşturuyor .mp4

Ben değilim yahu konu sahibi :slight_smile: Konu sahibi yok oldu

1 Like

2 Likes

ahahaahaha abi bune ya :joy: :joy:

:))) Samimi sıcak bir resim oldu

1 Like

Teşekkür ederim abi çok beğendim :upside_down_face:

Korona oldum da ondan konuya bakma fırsatım olmadı. Kusura bakmayın. Çok halsizim ve kollarım ağrıyor. Üç gündür yataktaydım.

Yeni çene ile uğraşmak yerine direkt kafanı koydum. Birazdan da arka plan bulup atarım. (:

Efsanesin Murat abi :laughing:

Eline sağlık. Güzel bir çalışma.

Şimdilik idare et. Yakında daha iyi arka plan bulmaya çalışırım.

Fotoğrafın önceki hali;

1 Like