Forza Horizon 5 Hilesi

Merhaba sktir takipçileri, bu konuda sizlere henüz 2 gün önce çıkmış olan Forza Horizon 5’te nasıl istediğiniz arabayı bedavaya alma, sınırsız seviye ve çark açma hilesini göstereceğim. Bu hile sayesinde oyun daha çok yeni olduğu için kullanıcıların %99’unun önüne geçebilir ve istediğiniz arabayı alıp kullanabilir ya da satabilirsiniz.
image
Efsanevi Horizon Maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en harika arabalarından yüzlercesiyle birlikte sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla Meksika’nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaralarını keşfedin.
Forza Horizon 5 | Steam
Forza Horizon 5 | MS
Hileyi yapmak için Cheat Engine’e sahip olmanız gerekir. Cheat Engine’i bilgisayarınıza kurduktan sonra oyunu aldığınız platforma göre aşağıya koyduğum dosyalardan birini indirin.
İndirmek İçin Tıklayın / Click to Download
FH5-MICROSOFTSTORE.CT (3.2 KB)
FH5-STEAM.CT (3.2 KB)
Videoda Girdiğim Sayı: 2147483583

5 Likes

selam herkeze kolay gelsın peki bu hilede ban riski varmı veya yokmu bilgi alabiliryim

Eğer seviyenizi çok fazla yaparsanız ya da almamanız gereken araçları alırsanız risk vardır. Tavsiyem araçları bedava yaptıktan sonra La Ferrari 2013 alıp satmanız.

Ben hileyi uygulamaya çalıştığımda işe yaramıyo. Daha doğrusu cheat engine’de forzayı seçtikten sonra listeyi tut yazısına evet diyorum ama hileler çalışmıyo. XP hilesinde de adres kısmı değişmesi gerekirken değişmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Eğer her şeyi doğru yaptıysanız ve çalışmadıysa, oyuna gelen güncellemelerden dolayı hile çalışmıyor olabilir.

selamlar, ben oyunu game pass den ındırdıgım ıcın cheat engıne de forza secenegı yok ne yapmam gerek ?