Final Fantasy Opera Omnia

Herkese merhaba, final fantasy nin farklı bir oyununu keşfettim. Gayet sürükleyici. Oyunda karakterleri geliştirmek için bir çok item gerekiyor bazılarını bulmak cidden zor olabiliyor. Karakterlerin kilidini açmak için o karaktere özgü silahlarından bir tanesini bulmak yeterli. Her karakterin kendine has birden fazla silahı var ve bunlar genelde ya token ile ya da shoptan elmas karşılığında alınabiliyor. Bu oyuna nasıl hile yapılabilir emin değilim. Itemlerin üzerine tıklayınca aşağıdaki gibi maksimum stoklanabilecek sınırı oyunun kendisi belirtmiş.
Screenshot_20210713-014433_OperaOmnia

Bu değer sadece coin ve elmas kapasitesi için gecerli. Token ve benzeri itemler 9999 ve diğer bazı itenler 999 ile sınırlandırılmış. Acaba buna ne tür bir yöntem uygulanabilir?

1 Like

Npc lerde bulunmuyor mu? Boss olsun farklı rakipler olsun

1 Like

Pardon abi, tam anlayamadım. Bulunmayandan kasıt nedir?

Karakterlerin kilidini açmak için o karaktere özgü silahlarından bir tanesini bulmak yeterli. Her karakterin kendine has birden fazla silahı var ve bunlar genelde ya token ile ya da shoptan elmas karşılığında alınabiliyor.

Bunlar başka yolla elde edilmiyor mu? Damage vb hileler kolay yapılır o oyuna.
Ek olarak resimdeki gibi yapılmaz. Görünen değerler değil şifreli değerlere bakmak lazım.

1 Like

Şöyle, bu oyununda npc yok. Bosslardan ekipman yerine token ile silah/karakter geliştirici itemler düşüyor. Etkinlik kısmında, oynanmak istenen karaktere özel bir chapter bölümü var abi. O bölümü bitirince silah ya da armor veriyor ve karakter açılmış oluyor. Tabi verdiği ekipmanlar güçsüz seviye. Daha iyileri ancak shoptan çekiliş tarzındaki bannerlara elmas harcayarak bulmaya çalışıyorsun. Eğer şansın varsa.

1 Like