FarmVille 2: Köy Kaçamağı hile

merhaba arkadaşlar bu gün sizlere FarmVille 2: Köy Kaçamağı altın gübre ve arkadaş yardımı hilesini vercem…
l

level hilesini kendiniz yaparsınız :slight_smile: balık beklemeyin tutmayı ögrenin :rofl: :stuck_out_tongue:

oyun hakkında

FarmVille 2: Köy Kaçamağı, bir köy kuracağınız ve geliştireceğiniz popüler oyundur. Çiftlik kurma oyunları çılgınlığını başlatan FarmVille oyunu bir çoğunuzun bildiği gibi Facebook’da karşımıza çıkmıştı fakat mobil platform içinde geliştirildi artık herkesin kolayca oynayabileceği bir hale geldi. FarmVille 2: Köy Kaçamağı oyunu özellikle Türkçe dil desteği ile dikkat çekiyor, oyuna başladığınızda neyi nasıl yapacağınız size iyice anlatıldığından hiç zorlanmıyorsunuz tam aksine bu güzel oyunun keyfini çıkarıyorsunuz. Grafiklerin, seslerin ve karakterlerin çok iyi şekilde ayarlandığı bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Amacınız oldukça basit bir çiftlik kuruyorsunuz ve burada hem hayvancılık hemde tarımla ilgilenerek çiftliğinizi büyütmetmeye çalışıyorsunuz. Çiftliğinizi büyütmek için gerekli olan her şeyi kendiniz sağlıyorsunuz bu şekilde bir gelişim elde ediyorsunuz.

4 Likes

Gayet güzel bir anlatım ve hile eline sağlık. Yavru kurt büyüyecek belli:)

1 Like

Eline sağlık başarılı hilelerinin devamını dilerim…

1 Like

Senin yolunda inşallah abi :hugs::hugs:

Eline emeğine sağlık hocam güzel hile olmuş

1 Like

Eline sağlık güzel anlatmışsın

1 Like

Eline koluna sağlık güzel anlatım ve yararlı bir konu birde kalıcı anahtar hilesini gösterebilirmisin

1 Like

Ellerine emeğine sağlık

1 Like

O yönde çalışıyorum oyundan atma sorunu oluyor inşallah onuda aşcaz

gayet güzel eline emeğine sağlık

oyundan atıyor sanırım sureklı neden acaba normal oynayışta bile atıyor