Farm City: Farming & City Building Altın Elmas Hilesi

Farm City: Farming & City Building Altın Elmas Hilesi ile beraberiz.

Oyunun tanıtımı;

image

Farm City: City Building & Farming, zengin seçenekler ve istikrarlı ilerleme ile iyi tasarlanmış, estetik açıdan hoş bir çiftçilik/ada kasabası simülatörü olarak öne çıkan en iyi şehir kurma ve çiftçilik oyunlarından biridir. Bu, dijital bir adada daha büyük bir topluluk duygusu yaratmak için aynı anda hem bir çiftlik hem de bir kasaba inşa etme etrafında gelişen bir simülasyon oyunudur.

Çiftlik Şehri: Şehir kurma ve Çiftçilik temel özellikler:

 • Mahsul yetiştirin, ürünleri satın ve gelirleri adada bir topluluk geliştirmek için kullanın

 • Dikim, hasat ve buğdayı ekmeğe çevirme gibi ardışık sorumlulukları tamamlayın

 • Ticaret ve topluluk genişlemesine ayrıntılı bir bakış

 • Pürüzsüz oyun deneyimi artı güzel grafikler ve kaliteli ses

 • Her yaştan ve cinsiyetten herkes için eğlenceli bir oyun ve evet oynamak ÜCRETSİZ

 • Derinlemesine görüntüler, kasabaların ve çiftliklerin nasıl çalıştığı hakkında öğrenme deneyimini geliştirir - Bir çizgide

çizilmiş yüzlerce bina inşa edin. benzersiz ve süslü tarz

 • Uygulamayı oynamak için gereken beceriler arasında problem çözme ve ince motor becerileri yer alır

 • Görevler birden fazla adım gerektirir ve her eylem gerçek hayatta olduğu gibi zamanlanır, iş genellikle hemen bitmez

 • Almak için düzinelerce seviye vardır basitten daha gelişmişe

 • Görkemli çiftlikler ve sevimli hayvanlarla adanızı iyileştirin ve geliştirin

 • Karakterlerin eşya isteklerini gösteren bir harita var

 • Eşsiz hayvanlar ve doğal olaylardan oluşan bir koleksiyon oluşturun

 • Çevrimdışı oyun modu, otobüste seyahat etmek veya caddede yürümek gibi her yerde ve her zaman oyunun keyfini çıkarmanıza olanak tanır

Farm City: Şehir kurma & Çiftçiliğin sıradan bir havası var ama zaman yönetimi öğelerinde ve şehrinizi tasarlamada zorlayıcı. Ne kadar çok oynarsanız, oyunu o kadar çekici bulursunuz ve yavaş yavaş oyunda ustalaşmak için becerilerinizi artırabilirsiniz.

Her binanın inşa edilmesi farklı bir süre alır, ancak bu, oyun içi notlar harcanarak hızlandırılabilir. Oyuncular, bir bina oluşturduklarında veya kaynak topladıklarında Deneyim çubuklarına doğru puan kazanırlar.

Farm City: City Building & Farming’deki zaman gereksinimleriyle ilgili olarak, birçok aktivitenin tamamlanması çok fazla zaman almayacak. Tamamlanması bir gün sürecek bazı görevleriniz var, ancak neredeyse Farm City görevleri için sadece birkaç dakika sürüyor.

Şehrinizin haritasını takip edeceksiniz. Haritanın üst kısmında oyun istatistiklerinizi ve oyun ayarlarına erişiminizi bulacaksınız. İstatistikler, jeton sayınızı (başarılar ve mal satarak kazandığınız), deneyim seviyenizi ve nüfus seviyenizi içerir. Zamanı hızlandırmak veya inşaatı tamamlamak için gereken hammaddeleri satın almak için deneyim seviyenizi artırın.

Farm City’nin oyun mekaniği basittir ve bir dizi dokunma ve kaydırma ile başarılır. Bir dizi öğretici yardımıyla oyun hissini hızla kavrayabilirsiniz. Bu açılır kılavuzlar, büyüyen mahsulleri, onları hasat etmeyi, onları birçok fabrikadan birinde kullanmayı, malları satmayı ve şehrinizi inşa etmeyi kapsayacaktır.

Farm City: Farming & City Building Altın Elmas Hilesi

Telefondan hile yapmak için [tıklayınız.] Root'suz GameGuardian Kurulumu

1 Like