Farm City Altın ve Nakit Hilesi

Hoş bir çiftçilik/Ada kasabası simülatörü olarak öne çıkan en iyi şehir kurma ve çiftçilik oyunlarından biridir.
Hem bir çiftlik hem de bir kasaba inşa etme etrafında gelişen bir simülasyon oyunudur.

• Mahsul yetiştir, ürün sat ve adada bir topluluk geliştirmek için geliri kullan
  • Ekim, hasat ve buğdayı ekmeğe çevirme gibi ardışık sorumlulukları tamamla
  • Ticaret ve topluluk genişlemesine ayrıntılı bakış
  • Akıcı oyun deneyiminin yanı sıra güzel grafikler ve kaliteli ses
  • Her yaştan ve cinsiyetten herkes için eğlenceli bir oyun ve evet oynaması ÜCRETSİZ
  • Derinlemesine görseller, kasabaların ve çiftliklerin nasıl çalıştığı hakkında bilgi edinme deneyimini geliştirir
  • Eşsiz ve süslü bir tarzda çizilmiş yüzlerce bina inşa edin
    Ve daha fazlası…

Hilede Neler Var ?
-Sınırsız Altın
-Sınırsız Nakit

Hilemiz sayesinde oyundaki istediğiniz şeyleri satın alabilir geliştirmeleri hiç zorlanmadan yapabilir hayalinizdeki Çiftlik ve Kasabayı kurabilirsiniz.

10Mn+ indirme

4 Likes

Başarılı ellerine sağlık

1 Like

@YAKAMOZ eline emeğine sağlık level hilesini de ekle olmuşken tam olsun :slight_smile: :slightly_smiling_face:

1 Like

Level hilesi için oyunda biraz vakit geçirmek gerekiyor o yüzden onunla uğraşamam ama isteyen kendi de yapabilir ben oltayı verdim bi balık tuttum gerisi sizde.:sweat_smile:

ben hallettim o işi video atıcaktım da işlerden dolayı vaktim olmadı sen paylaştın sana kısmet miş :slight_smile:

1 Like

değeri değiştiriyorum yaptıklarınızın aynısını yapıyorum değişiyor kullanıyorum fakat oyunu kapat açtığımda sıfırlanıyor başa alıyor ne kadar yaptıysam böyle oldu

Hileyi tam yaptığından emin ol ayrıca oyunda biraz zaman geçir birşeyler satın al öyle yeniden başlat.