Fantasy League Hile

Selam konudaki hıle indirilecek bir hıle değil. GameGuardian isimli uygulama ile kendiniz manuel olarak yapmanız gerekmekte ve bu hıle ile oyundaki her şeye ücretsiz erişebilirsiniz!

images

Oyun Hakkında

Fantasy League: Sıra tabanlı RPG stratejisi– farklı kahramanlardan oluşan bir ekibin düşmanlarla taktik düellolarda savaştığı fantezi RPG. Hikayede, en cesur altı kahraman Gaia ülkesine tek amaçla geldi: tiran yöneticileri devirmek, böylece kıtada barış hüküm sürsün. Onlarla birlikte sayısız zorluklarla dolu inanılmaz bir yolculuğa çıkacaksınız. Kahramanların her biri dönüşümlü olarak rakibe saldırdığında ve tam tersi olduğunda, düşman kuvvetleriyle adım adım savaşın. Hikaye kampanyasının ayırt edici bir özelliği, şöhret ve servete hangi yoldan gideceğinize karar vermenizdir. Bu oyunların çoğunda olduğu gibi, diğer oyuncularla savaşlarda yeteneklerinizi test edebileceğiniz bir PvP arenası var. Gelecekte, güçlü lordlar ve ejderhalarla savaşmak için daha fazla destansı kahramanın kilidini açın ve büyük ölçekli savaşçılarda yer alarak bir Loncaya katılın.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

33961d5f-3738-4d82-8ec9-9d21d3862701

428f7c36-69e9-499a-a9e8-245173c4692e

624d8424-25db-4f63-8ed5-c9161b4bb455

c2d0b138-aaa8-45ca-a2e9-6c98c0cb6df0

Google Play

• Sınırsız COİNS
  • Sınırsız GEMS
  • Sınırsız YÜKSELTME

Hıle Videosu

4 Likes

Değer değiştiğinde aratınca, yeni değer çıkmıyor bende

1 Like

Ordaki Değeri Aratmayin Siz Kendi Değerlerinizi Aratiniz

kendi değerimizi de aratınca çıkmıyor

Dostum sende $ bu işaret var bizde # bu işaret var onu nasıl değiştireceğiz

Arkadaşların dediği gibi ilk seferde değer bulunuyor fakat harcama yapınca azalan değer çıkmıyor. nedeni @Cem_Çetin isimli arkadaşın dediği gibi bellek seçiminde olan bizde çıkan # işareti yerine sende olan $ işareti olabilir. bu konuda yardımcı olursan sorun ortadan kalkar sanırım

Arkadaşlar Kusura Bakmayin Oyunları Telefondan Yaptığım İçin Fazla Yorum Yapamıyorum Oyuzden Oyunları Siliyorum Hemen

1 Like

Ben hem bilgisayar hem telefondan denedim ama iki türlü de olmadı o bellek şeyi yapılması lazım

@Trgala reis bu olaya bi el at sana zahmet :slight_smile:

Galiba $ amblemi Paralel Space, Virtual XPosed gibi uygulamalardan GG açınca çıkıyor beyler

Bu hile youtube’dan alıntı hile fix yemiş 2021 yılına ait kardeşim.O kadar uğraştık

1 Like

@tosun_paşa Evet Kardeşim Alıntı Video

Çalışmayan hile paylaşılmamalı yanıltma yapmayın lütfen. Test edeceğim çalışmıyorsa konu silinecek.

1 Like

Arkadaş banlanmıştır. Artık site gerçek sahipleri tarafından devam edecektir. Bizi bekleyin.

2 Likes