Family Island Farm game adventure Elmas ve Malzeme Hilesi

Family Island Elmas ve Malzeme hilesi ile karşınızdayım

ÖNEMLİ
1-bu oyunda hile yaparken dikkatli olmanızı ve abartmamanızı istiyorum banlanma riski yüksektir

2- bunu diğer arkadaşlar ve murat abi defalarca belirtmişlerdir videolarda oyunların genelinde bazı yerlerinde sınırlar vardır özellikle enerjilerde mesela 100 enerjiniz var oyun derki kazanabileceğin enerji miktarı bellidir 100 enerjiniz 50 kullansan 50 enerjin kalır bazı görevlerde size ekstradan enerji verir bunları toplasan 30 eder diyelim etkinlikle parayla alınanlar ıvır zıvırlar hariç toplamda sizin 80 enerjiniz olmasına rağmen siz hile ile diyelim 150 yaptınız oyun direk sizi kırmızı listeye alabilir bunun enerjisi neden fazla diye bu sadece enerji ile sınırlı diyil bunlar herşey olabilir

Not-- Enerji hilesini denemenizi pek tavsiye etmiyorum

Ekran Alıntısı.PNG

asdadad.PNG

Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

2 Likes

@Muhammed_Yavuz

İşte budur. Eline sağlık

1 Like

Teşekkürler @Dartmol

1 Like

Teşekkürler abi

Rica ederim işine yaradiysa ne güzel

@Dartmol yaradı teşekkürler

mesela 60 elmasa dinamit alıyoruz ya orda x1 var onu nasıl değiştirebiliriz

oyunu tam olarak incelemediğimden anlamadım ne demek istediğinizi oyuna girip bir bakayım

@Cem_Cetin kontrol ettim orda neden yazmışlar bilmiyorum ama 1 adet olduğunu gösteriyor

o adeti bulup değiştirebiliriz aslında ayrıca malzeme hilesinden ziyade level hileside var oyunun
ve 1.000.000.000 elmas ve enerji yapabilirsin ban yok

Onlar sizin tercihinize kalmış biz sadece hilenin olduğunu ve nasıl yapıldığını gösteriyoruz oradaki sayıları belirlemek sizlere kalmış birşey ama burda tecrübelerimize dayanarak sizlere olacakları söylüyoruz oyunda banlanma riski vardır şahsen karşılaştığım için söylüyorum

haklısın katılıyorum ben 2 ay felan oldu hileyi yapalı o yüzden dedim ama yinede her ihtimali düşünmek lazım :slight_smile:

Daha önceden yapacaktım bu hileyi ama oyun bana direk ban atınca vazgeçmiştim birisi bakarmisiniz dedediği için baktım

Ban ihtimali hep var olmadığını kim söyledi :slight_smile: Abartmamakta fayda var.

1 Like

Bahsettiğin 6 ay öncesine ait şimdilik oyunun içinde elmas satın alırken 2000’den fazlasını alamıyorsun.hile limiti seviye 11 enerji limiti 250.000 elmas Seviye 1.999

Buda eskiye dönük oyun görüntüsü

Adsız

valla gördüğün gibi murat abi 2 ayı geçti ben bunu yapalı

Şu anda hilede markette satın alma limiti 2.000 olduğu için tek seferde maksimum 2.000 yakut yapabiliyorsunuz. Ancak şöyle bir durum var 2 bin yakut yaptıktan sonra oyunu ve GG kapatın daha sonra tekrardan oyunu ve gg açın sonra tekrar 2 bin değer ekleyerek yapın örnek 2500 yakut var hile yaptık 4500 oldu oyunu kapatıp açtık 4500 aratıp tekrar üstüne 2 bin ekledik oldu 6500 yani her 2 bin yakut yaptığınızda oyunu kapatıp açın ardından tekrardan hileyi yapın bu şekilde sınırsız yapabilirsiniz

Bir diğeride lvl hilesi LVL hilesinide exp aratarak yapın 10 lvl desiniz 11 lvl yapabilmeniz için 800 exp gerekiyor sizinde 10 exp var 10 sayısını aratıp onu 799 değerle değiştiriyoruz daha sonrasında 1 exp ile lvl atlıyoruz bunu da sınırsız yapabilirsiniz. İyi oyunlar :slight_smile:

1 Like

:slight_smile: :slight_smile: yoo ben direk 1.000.000 m yakut yaptım ve 52 seviye yaptım

Heee bende yaptım :grin: oyunun amel defteri kapandı :rofl::rofl::rofl:

1 Like