Family Farm Adventure Enerji Elmas Exp Altın Hilesi

beyler selam herkese evet aynen oyun atıyor neden dır bılgınız varmı

ben yaptım sonunda belki 100.denememde oldu.Çok seri olmanız lazım ayrıca 100’ü arattığınızda ilk çıkan 100 sayısına GİT Yapınız.Diyelimki ilk 100 de çıkmadı bulana kadar sabırla deneyin bu şekilde seri yapabilirsiniz.Çünkü sayıları değiştiğiniz anda anticheat devreye giriyor 20 sn içinde sizi atıyo.

Sakin olursanız hiç bir şekilde oyundan atmaz direk oyuna dalmayın biraz vakit geçirin oyunda anticheat yok gg ismini algılıyor bunun için yapacak bir şey yok. Oyunu başka bir profilde çalıştırmak istiyorsanız

ısland iş profilini indirin ve sadece oyunu orda çalıştırın bu gg yi hafif de olsa durduracak

oyuna girer girmez aratmayı yaptığım anda kapatıyor oyunu yardımcı olabilecek var mı

yavaşlatmayı 1234 seçiyorum ancak aramayı yaptığım anda kapanıyor oyun

Tek seferde yapman gerekiyor oyun kodları değiştirdiğini öğrendi mi direk kapatıyor bir süre sonra hileyi açmadığını halde bile kapatıyor tekrar belleği temizleyip oyunu silip yeniden yükleyin ve dikkatli yapın. Biraz oyun oynayın.

hileyi açtığımda tek kapanıyor. Belli temizlemeyi uygulamalar kısmında zorla dururun yanında bulunan ön belleği temizle dediğimde olur mu yoksa silip yeniden mi yüklemem lazım

Oyunu tamamen sil , belleğini temizle oyunu başka gmail ile tekrar aç tek seferde oyuna yakalanmadan yap, aksi durumda adminler’den birine yaptır. Konu kapanmıştır.

1 Like

Teşekkürler.

Video olmadığı için nasıl yapılacağını bilmiyorum video silinmiş

GG artık oyunda yakalanıyor denemeniz lazım sürekli

Video güncellenecek.

1 Like

Video güncellendi.