Family Farm Adventure Enerji Elmas Exp Altın Hilesi

screen-6
Oyunu açıklamaya gerek yok galiba family ısland oyunun 2. oyunu çok iyi bir oyun
ve sizlere bu güzel hileyi sunuyorum. Oynamıyorsanız bile hileyi yapın family ısland oyunundan bilen bilir 2000 elmas üzeri oyun direk ban atıyor. Buna script yapmadım çünkü bu tür oyunlar hileleri algılıyor ve ban atıyor bana küfür etmenizi istemem :smiley: geçelim manuel yapılışa

OYUN LİNK

HİLEDE NE VAR?

• Exp Hilesi
  • Altın Hilesi
  • Elmas Hilesi
  • Enerji Hilesi

GEREKENLER

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

2 Likes

20.000.000.000.000 Kadar Denenmiştir. Başarılı…

Ekran Alıntısı

2 Likes

Harikasınız elinize sağlık hocam

@Okan_Bozkurt Teşekkür ederim, güle güle kullanın.:smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Hocam sebebini bilmediğim bir şekilde oyunda aratıp buluyorum ama o sırada direk oyun kapanıyor bilgin var mıdır acaba

Koruma var oyun algılayıp direk atıyor. Oyunu Gameguardian dan gizle seçeneğini tıkla hepsini seç. aynı zamanda sakin ol oyunda biraz vakit geçir.

Anladım hocam tekrar deneyim teşekkürler

Benim kullandığım sistemde sürekli uyumdan atıyor vurtualX kullanıyorum sebebi nedir

Oyundan atmasının sebebi oyunun game guardianı algılamasıdır. Oyunda sakin olun 10 15 dakika vakit geçirin 1 2 defa atacaktır.

oyun oynanmıyor hocam 20 dk oynadım GG açınca 3-4 dk sonra atıyor.Siz nasıl yaptınız yada hangi emulatorden yaptınız

Gameguardin gizle dediğin için oyun çok fazla kasar. Bunun için emülatör için işlemci ve ram miktarını artırmak belki çözüm olabilir.

Bunun için script yapacağım. Düzenli arama yapar ise oyun algılamaz.

1 Like

Acaba başka yolu varmı oyuna girer girmez atıyor sürekli gg açık bile degil

Gg icinde gg.manifest() geçiyor oyun malesef bunu algılıyor oyunu silip tekrardan yüklemeniz gerekiyor bu bir nevi açık ban.

zar zor yaptım ama oyuna girdiğimde elmas 0 oldu.2.defa girip yaptığımda 13 olan elması 0 yaptım algılamadı parayla elmas penceresine atıyor.Yeniden yükledim yine etki etmedi.Sağlık olsun

Elmas 2 trilyonu geçerse 0’a düşer. Oyunun en yüksek değeri 1e8’dır. Ben abartarak limiti denedim; Fakat endişelenmeyin arkadaşlar bu lanet oyun için script yapacağım. Bu kadar ilgi duyulucağını düşünmedim.

2 Likes

Emeğine sağlık şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz <3

1 Like

Kim tutar seni :slight_smile:

1 Like

Valla sabırsızlıkla bekliyorum benide atıyor surekli

Uyuni silip 2 kere yükledim VurtualX i de silip tekrar yükledim galiba bu uygulamada oyundan atıyor sürekli açar acmaz