Epic Games Store Haftalık Ücretsiz Oyun (2.09.2021)

Artık her hafta perşembe günü ücretsiz olan ücretli oyunların isimlerini paylaşacağım. Epic Games sitesi üzerinden hesap oluşturup kütüphanenize eklemeniz yeterlidir. Üstelik herhangi bir kredi kartı bilgisi istemeden sahip olabilirsiniz.

Bu hafta yani dün olan ücretsiz oyun (Ücretsizliği 09.09.2021 saat 18:00’da bitiyor.);

Yoku’s Island Express

(Normal Fiyatı 32₺)

Yoku’s Island Express’in ana kahramanı olan ufak tefek postacı Yoku ile tanış! Pinball mekanikleri, platform ögeleri ve açık dünya keşfinin benzersiz birleşimini kullanarak Mokumana Adası’nın sırlarını açığa çıkar.

Tek oyunculu ve aksiyon-macera oyunu.

Yoku, Mokumana’ya ulaştı ve güneşin tadını çıkardığı tropikal bir cennette postaları yerine ulaştırmaya ve rahat bir hayata hazır!

Ancak antik bir Ada tanrısı huzursuz bir uykuda sıkışmış durumda. İhtiyacı olanlara yardımcı olacağı muhteşem bir macerada pinball mekaniklerinin, platform ögelerinin ve açık dünya keşfinin benzersiz bir şekilde birleştiği bir yolculuğa çıkarak adada yolculuğa çıkmak Yoku’nun görevi!

Postane merkezini yeniden kurma ve eski bir tanrıyı derin uykusundan uyandırma görevinde çarpıcı ve elle boyanmış adada ufak tefek kahramanımızı çevir ve çarpıştır.

Ana Özellikler

AÇIK DÜNYA PINBALL MACERASI: Benzersiz pinball platform oynanış tarzı ile Yoku’s Island Express, çeşitli görev serileri arasında kendi yolunu seçme özgürlüğü veren, doğrusal olmayan bir oynanış sunuyor.

MOKUMANA ADASI’NA HOŞ GELDİN: Tropikal sahiller, gür ormanlar, karlı dağlar, gizemli mağaralar ve buharlı kaplıcalar dâhil adanın farklı bölgelerini rahatça keşfet!

MUHTEŞEM YENİ YETENEKLERİ AÇ: Arkadaş canlısı yerlilere yardım et ve birtakım fantastik güçlendirmeler kazan! Patlayıcı sülükleri çek ve Noisemaker ile uykucu köylüleri uyandır!

BÜYÜLEYİCİ HİKÂYE: Adanın en derin sırlarını açığa çıkarırken farklı hikâye akışlarında unutulmaz karakterlerle tanış. Ve belki bu sırada postane merkezini de kurarsın!

DESTANSI BÖLÜM SONU CANAVARI SAVAŞLARI: “Adrese teslim” son vuruş için Yoku’nun güvenilir topunu kullanarak dev bölüm sonu canavarlarını alt etmeye hazır ol.

HÂRİKA ÇİZİMLER: Oyun endüstrisinin uzman sanatçıları tarafından üretilen, nefes kesici, elle çizilmiş çizimler ile gözlerine bir ziyafet çektir.

1 Like

Windows Minimum

İşletim Sistemi
Windows 7 64 bit

İşlemci
Intel i3-2100 @ 3 GHz / AMD A8-5500 @ 3.2 GHz

Bellek
4 GB RAM

Depolama
3 GB

Ekran Kartı
Nvidia GeForce GT 630 1 GB / AMD Radeon 7770 1 GB / Intel HD 530

Windows Önerilen

İşletim Sistemi
Windows 10 64 bit

İşlemci
Intel i3-3220 @ 3 GHz / AMD A10-5700 @ 3.4 GHz

Bellek
6 GB RAM

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Japonca, Korece

Eline sağlık güzel paylaşım

1 Like