Epic Games Store Haftalık Ücretsiz İçerik ve Oyun (25.11.2021)

Bu haftanın ücretsiz içeriği ve oyunu (İndirim 02.12.2021 saat 19:00’da bitiyor.);

ve

Antstream - Epic Welcome Pack

(Normal Fiyatı $14,99)

Oyun içinde kullanmak için 1.090 Gems kazan! Bu oyun içi para birimi oyun oynama, meydan okumalar ve sınırlı süreli turnuvalar için kullanılabilir! Gem ayrıca daha zor meydan okumaları açmak ve arkadaşlarına ve diğer oyuncularla sıra tabanlı PvP oynamak için kullanılabilir!

Sistem Gereksinimleri

Windows Minimum

İşletim Sistemi
Windows 7

İşlemci
Intel Core i3

Bellek
2 GB RAM

Depolama
180 MB kullanılabilir alan

DirectX
Sürüm 9.0

Diğer
En az 4 Mb/s hıza sahip düşük gecikmeli İnternet bağlantısı gerektirir

Windows Önerilen

İşletim Sistemi
Windows 10

İşlemci
Intel Core i5 6600 veya AMD Ryzen 1600x

Bellek
4 GB RAM

Depolama
180 MB kullanılabilir alan

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce

  • Metin: İngilizce

theHunter: Call of the Wild™

(Normal Fiyatı ₺32)

Bu gerçekçi ve görsel açıdan nefes kesici açık dünyada benzersiz, sürükleyici bir av oyununu dene. Sürükleyici tek kişilik hikâyeye kendini kaptır veya en iyi av deneyimini arkadaşlarınla paylaş.

Eşli, çok oyunculu ayrıca tek oyunculu simülasyon, açık dünya ve birinci şahıs oyunu.

Daha önce theHunter: Call of the Wild gibi bir av oyunu denemedin. Gerçeğiyle bire bir aynı muhteşem hayvanlardan avını takip ederken tependeki yaprakların hışırdamasına kadar yaşam dolu ve sürükleyici bir açık dünyaya dalış yap. Tek başına veya arkadaşlarınla bir araya gelip avlanabilirsin. Bu dünyada sadece bir ziyaretçi değil buranın yaşayan ve nefes alan bir parçası olduğunu sakın unutma. Sonunda ilk kızıl geyiğini çalıların arasından fark ettiğinde yaşayacağın hisleri tarif etmek mümkün değil.

En Gerçekçi Açık Dünya Av Deneyimi

Her rezerv olabildiğince gerçekçi görünecek şekilde incelikle yaratıldı, böylece dünyanın farklı bölgelerine adım atıp buralardaki zengin çeşitlilikteki biyomlardan geçebileceksin. Kısa sürede hangi hayvanların hangi araziyi tercih ettiğini öğrenecek, kendilerine has davranışlarını, özelliklerini ve hareket düzenlerini analiz ederek onları daha iyi takip edebileceksin. Ardından bir kızıl geyiğin boynuzlarının boyutlarından simetrisine, bir Kanada kazının ağırlığından ve benzersiz tüylerine kadar farklı unsurları göz önünde bulundurarak hedefinin değerini ölçmek ve hayvanı avlamaya çalışmanın değip değmeyeceğine karar vermek sana kalmış.

Senin Avın, Senin Seçimin

Kendi av deneyimini yarat. Her biri farklı mühimmat kullanan ve farklı boyutlardaki hayvanlara uygun tüfeklerden yaylara kadar sayısız seçenek ile favorilerini belirlemek ve rüzgâr ile mermi sapmasını hesaba katarak düzenli antrenmanla nişan alma becerilerini geliştirmek sana kalmış. Buna ek olarak hedefini sana çekmeni sağlayacak farklı düdüklere ve kokulara sahipsin; böylece atışını yapmak için mükemmel noktayı bulabilirsin.

Birlikte Daha İyi

theHunter: Call of the Wild benzersiz çok oyunculu seçenekler sunuyor. Farklı oyun içi mücadeleler ve herkesin takip edebileceği sıklıkla başlayan av etkinlikleri ile diğer avcılarla iş birliği yapabilir veya onlara karşı yarışabilirsin. Buna ek olarak ücretli DLC rezervlerinden birini ziyaret etmek ve burada avlanmak istersen DLC’ye sahip olan birinin oyununa katılabilir ve avlanmaya başlayabilirsin.

Sürekli Güncelleniyor Ve Gelişiyor

theHunter: Call of the Wild, genel deneyimi zenginleştirmek adına sürekli sunulan ücretsiz ve ücretli içeriklerle gelişmeye devam ediyor. Yeni rezervler, farklı silah ve ekipman paketleri ve daha gerçekçi boynuz oluşturma sistemleri (TruRACs) gibi eklentilerle ekip oyuna daha fazla içerik eklemek için sürekli çalışıyor.

Sistem Gereksinimleri

Windows Minimum

İşletim Sistemi
64 bit İşletim Sistemi - Windows 7

İşlemci
Intel i3-4170

Bellek
4 GB RAM

Depolama
60 GB kullanılabilir alan

Ekran Kartı
NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 - 1 GB VRAM

Windows Önerilen

İşletim Sistemi
64 bit İşletim Sistemi - Windows 10

İşlemci
Intel i7 Dört Çekirdekli

Bellek
8 GB RAM

Depolama
60 GB kullanılabilir alan

Ekran Kartı
NVIDIA GTX 760 / R9 270x - 4 GB VRAM

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Fransızca, Almanca, Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya)
2 Likes