Epic Games Store Günlük Ücretsiz Oyun (29.12.2021)

Bir günlük ücretsiz oyun (İndirim 30.12.2021 saat 19:00’da bitiyor.);

Salt and Sanctuary

(Normal Fiyatı ₺30)

Bu kendine has görselliğe sahip 2D aksiyon RYO’da ürkütücü ve cezalandırıcı bir adayı keşfet. Salt and Sanctuary, unutulmuş şehirlerden, kanla kaplı zindanlardan ve hırpalanmış anıtlardan oluşan bir diyarda hızlı ve acımasız 2D savaşı zengin detaylara sahip RYO mekanikleriyle bir araya getiriyor.

Unutulmuş bir diyarı keşfet

Başı beladan kurtulmayan bir denizci keşfedilmemiş bir adada gemisiyle karaya oturur. Sırıtan, yosunlu cesetlerin paslı silahlara sarıldığı sisle kaplı vadilerde paytak paytak yürüyen figürler belirmeye başlıyor. Ufalanan, tuzun yıprattığı yapıların altında insanların çok önce unuttuğu, bahsedilemez bir şeytanlığa uzanan labirent pasajlar yer alıyor.

Merhametsiz bir dünyada hayatta kal

Salt and Sanctuary, hızlı ve acımasız 2D savaşı zengin detaylara sahip RYO mekanikleriyle kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor. Unutulmuş şehirlerden, kanla kaplı zindanlardan, hırpalanmış anıtlardan ve bir zamanlar sevilen eski zaman lordlarından oluşan bir diyarı keşfederken 600’den fazla silahı, zırh parçasını, büyüyü ve eşyayı keşfet, üret ve yükselt.

Ödüllü platform oyununu deneyimle

The Dishwasher: Vampire Smile, The Dishwasher: Dead Samurai ve Charlie Murder gibi kendine has, içgüdüsel ve acımasızca hayata geçirilen oyunların arkasındaki ödüllü ve bağımsız bir stüdyo olan Ska Studios’un son oyunu Salt and Sanctuary, belki de stüdyonun bugüne kadar en tutkulu biçimde yaptığı oyunu.

Sistem Gereksinimleri

Windows Minimum

İşletim Sistemi
Windows 8

İşlemci
Intel Core 2 Duo 2.8 GHz veya eş değeri

Bellek
1 GB RAM

Depolama
2 GB kullanılabilir alan

DirectX
9.0c

Ekran Kartı
Shader model 3.0 destekli DirectX 10 uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri

Windows Önerilen

İşletim Sistemi
Windows 10

İşlemci
Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 5600+

Bellek
2 GB RAM

Depolama
2 GB kullanılabilir alan

DirectX
9.0c

Ekran Kartı
NVIDIA® 9600GT veya ATI Radeon™ HD 5000+ veya daha iyisi

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (Latin Amerika), Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Lehçe, Rusça, Brezilya Portekizcesi
2 Likes