Epic Games Store Günlük Ücretsiz Oyun (28.09.2021)

Sadece bir gün boyunca ücretsiz olan oyun (İndirim 29.09.2021 saat 07:00’da bitiyor.);

2064: Read Only Memories

(Normal Fiyatı ₺33)

Bir siberpunk gerilim filmine dalın ve klasik macera oyunlarıyla yarının sosyal zorluklarını keşfedin. Neo-San Francisco’nun temellerini sarsacak bir komployu ortaya çıkarmak için dünyanın ilk akıllı makinesi Turing ile birlikte çalışın.

Tek oyunculu bir macera oyunu.

Yakın gelecekte karşılaşacağımız bazı sosyal zorlukları keşfetmek için eski tarz macera oyunlarını modern hikaye anlatımıyla birleştiriyor. Çok sayıda büyüleyici karakterle tanışarak ve geniş kapsamlı bir gizemi çözerek, geleceğin renkli Neo-San Francisco metropolünü keşfedin. Seçimleriniz hakkında dikkatlice düşünün, çünkü bu dinamik, dallara ayrılan anlatıyı nasıl etkileyeceğini asla bilemezsiniz.

Dünya değişiyor. İnsanların genetik değişimi artık olağan hale geldi ve birçoğu bireyselliklerini ifade etmek için vücutlarını kökten değiştirmeyi seçti. Basit dijital asistanlar olarak oluşturulan ROM’lar (İlişki ve Organizasyon Yöneticileri) adı verilen sanal zekalar, insanların yaşamları üzerinde daha fazla kontrol sağlıyor. Bazıları bu hızlı değişimden korkmuş durumda ve bunu önlemek için aşırıya kaçmaya hazırlar.

Turing adlı kayıp bir ROM, yardım istemek için mücadele eden bir gazetecinin dairesine girer. İlk akıllı makine olduklarını iddia ediyorlar - bir yaşam simülasyonu değil, gerçekten kendinin farkında olan yapay bir varlık - ve onları yaratan teknik deha kayboldu. Bütün bir toplumu sarsmakla tehdit eden şok edici komployu çözebilir misin? Yoksa Neo-SF’nin parlak neon ışıklarının ardındaki karanlık sizi tüketecek mi?

Özellikleri;

  • Eski tarz, son teknoloji - Gabriel Knight ve Snatcher’dan ilham alan klasik tıkla ve tıkla macera, kimlik, bireysellik ve insan olmanın ne anlama geldiğini araştıran modern dallanma hikaye anlatımıyla birleşiyor.
  • Geleceğin İnsanları- Melissa Hutchison ve Dave Fennoy (The Walking Dead) gibi günümüz oyunlarında çalışan en iyi seslendirme sanatçılarından bazıları tarafından hayata geçirilen Neo-SF nüfusunun farklı bir kesitini tanıyın , Erin Yvette (Oxenfree), Austin Creed (WWE’den Xavier Woods) ve internet yıldızları Jim Sterling (Jimquisition) ve SungWon Cho (ProZD).
  • Yüksek teknoloji nostaljisi - Neo-San Francisco şehri güzel piksel sanatıyla işlenir ve maceranıza akılda kalıcı bir düşük kaliteli elektronik synth müziği eşlik eder.
  • Gizemi çözün - Keşif, dinamik dallanma konuşmaları, çoklu sonlar ve üstesinden gelinmesi gereken birçok zorluk içeren on saatten fazla macera oyunlarının tadını çıkarın.
  • Kesin PC sürümü - Lansmanından bu yana ekip, zaten harika olan bir oyuna birçok iyileştirme ve ekleme yaparak bunu nihai sürüm haline getirdi. Eklemeler arasında yeni karakterler ve seslendirme sanatçıları, ek yüz animasyonları, Japonca dil desteği ve en sevdiğiniz Neo-SF yerlileriyle takılmanıza olanak tanıyan “Sonsuz Noel” genişletilmiş epilog yer alıyor.
Sistem Gereksinimleri

Windows

İşletim Sistemi
Windows 7

İşlemci
SSE2 komut desteği ile 2.0 GHz

Bellek
1 GB RAM

Depolama
1000 MB kullanılabilir alan

Direct X
9.0c Versiyon

Ekran Kartı
Direct X veya Open GL 2.0 uyumlu kart

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce

  • Metin: İngilizce

1 Like