Epic Games Store Günlük Ücretsiz Oyun (22.12.2021)

Bir günlük ücretsiz oyun (İndirim 23.12.2021 saat 19:00’da bitiyor.);

Mutant Year Zero: Road to Eden

(Normal Fiyatı ₺89)

İnsanlık, iklim değişikliği, nükleer savaş ve salgın hastalıklarla yok edildi. Mutant ekibiniz Bölge’de hayatta kalacak mı? Mutant Year Zero: Road to Eden, sıra temelli dövüşü gerçek zamanlı keşif, hikaye, gizlilik ve strateji ile birleştiren bir taktiksel macera oyunudur.

Tek oyunculu bir sıra temelli, strateji ve rol yapma oyunu.

İNSAN SONRASI DÜNYAYI KEŞFEDİN

HITMAN ve PAYDAY’in eski tasarımcılarını içeren bir ekipten Mutant Year Zero: Road to Eden, XCOM’un sıra temelli savaşını, gerçek zamanlı gizlilikle ve doğa tarafından geri kazanılan insan sonrası bir dünyanın keşfi ve Mutant’larla buluşturan, taktiksel bir oyun geliyor.

Tabii ki dünya sona eriyor.

Artık bitti ve Dünya üzerinde durgunluk hakim. Doğa, yıkık şehirleri istila etti. Rüzgar boş caddeleri süpürüyor, mezarlıklara dönüştürüyor.

Tüm insanlar ortadan kalktı. Deforme olmuş insansılar ve hayvanların oluşturduğu Mutantlar, kurtuluş veya sadece yiyecek bir şeyler arayışında medeniyetin kalıntıları arasında dolaşıyor. Hayatta kalabilmek için, siz ve arkadaşlarınız Bölgeyi keşfetmek için dışarı çıkmayı göze almalısınız.

Yine de, belki hepsi saçmalık.

TAKTİKSEL SAVAŞ

Mutant Year Zero: Road to Eden, taktiksel strateji bağımlılığınızın en üst düzey çözümüdür. XCOM oyunlarından ilham alan derin, sıra temelli, taktiksel bir savaş sistemine dalın.

İNSAN SONRASI DÜNYAYI KEŞFEDİN

Terkedilmiş şehirlerden, dağılan otoyollardan ve aşırı büyümüş kırsaldan oluşan insan sonrası bir dünyada yolculuğa çıkın. Malzemelerinizi stoklamak ve bir sonraki maceranızı planlamak için, kötü şöhrete ve sorgulanabilir karakterlere sahip neon banyolarıyla bir vaha olan Ark’a bakın.

BİR MUTANT EKİBİNİ KONTROL EDİN

Davranış bozukluğuna sahip bir ördek ve öfke sorunları olan bir domuz; bunlar alıştığınız kahramanlardan değil. Her birinin kendine özgü benzersiz kişiliği, dünyaya ve durumuna olan dengesiz bakış açısıyla, Dux, Bormin, Selma ve diğer birçok karakterle tanışın.

GİZLİCE YAKLAŞMANIN USTASI OLUN

Çatışmalardan kaçınmak veya düşmanları fark etmeden yakalamak için gölgeler arasından gizlice sızın. Gerçek zamanlı gizlilik, size yaklaşmanın tam kontrolünü sağlar: Bir düşman kampına gizlice girin, Mutant ekibini kendi avantajınıza göre konumlandırın ve sürpriz unsurunu elde edin.

MUTASYONLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Selma’nın kavrayan sarmaşıkları, Bormin’in Taarruzu ve Dux’ın 120 cm’lik yürüyen, konuşan, arbaletli bir ördek olmasına rağmen düşman dolu bir kampa gizlice girmesini sağlayan esrarengiz kabiliyeti gibi, Mutantlarınız için yeni mutasyonların ve yeteneklerin kilidini açın.

DİNAMİK ÇEVRE

Çevreyi kendi yararınıza kullanın. Projektörlerden uzak durun, görüş hattından gizlenin veya tamamen tahrip olabilir duvarları ve binaları patlatarak ortalığı birbirine katın.

GANİMET, HER YERDE GANİMET

Geçici sapanlardan yüksek güçlü tüfeklere ve şapkalardan polis yeleklerine kadar, Mutantlarınızı önünüzdeki tehlikelere karşı donattığınızdan emin olun. Hiçbir şey, elinde bir karabina, üzerinde çivili metal zırhıyla size doğru hücum eden bir mutant domuz kadar insan sonrası dünyayı simgeleyemez.

Yine de, belki hepsi saçmalık.

Sistem Gereksinimleri

Windows Minimum

İşletim Sistemi
Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit

İşlemci
Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965

Bellek
6 GB RAM

Ekran Kartı
NVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870

DirectX
Sürüm 11

Depolama
8 GB kullanılabilir alan

Desteklenen Diller:

  • İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce, Rusça
2 Likes