Epic Games Store Günlük Ücretsiz Oyun (19.12.2021)

Bir günlük ücretsiz oyun (İndirim 20.12.2021 saat 19:00’da bitiyor.);

The Vanishing of Ethan Carter

(Normal Fiyatı ₺33)

The Vanishing of Ethan Carter keşiflere dayalı, birinci şahıs bir gizem oyunudur. Esrarengiz dedektif Paul Prospero olarak, Ethan’ın kayboluşunun ve ailesinin akıbetinin ardında yatan gerçeği keşfedeceksin.

Tek oyunculu bir keşif oyunu.

Oyunu, Ethan Carter’dan rahatsız edici bir mektup alan esrarengiz dedektif Paul Prospero olarak oynuyorsun. Ethan’ın ciddi bir tehlike altında olduğunu fark eden Paul, oğlanın Red Creek Valley’deki evine gelerek işlerin tahmin ettiğinden de kötü hâlde olduğunu keşfeder. Ethan, vahşi bir cinayetin ardından ortadan kaybolur ve Paul da bunun, bölgede araştırılmaya değer tek cinayet olmadığını çabucak fark eder.

Yirminci yüzyılın başlarında ortaya çıkan tuhaf kurgu türünden (ve diğer ürkütücü hikâyelerden) ilham alan The Vanishing of Ethan Carter, oyunlarda sürükleyici hikâye anlatımını önemli ölçüde geliştirmeyi amaçlıyor. Oyunda özel bir dedektif ve bazı zihin oyunları olsa da The Vanishing of Ethan Carter özellikle bulmacalarla doldurulmuş bir oyun değil. Odağımız atmosfer, duygu hâli ve karakterlerimizin temel insanlığı.

Ancak tabii ki keşifler kendi kendine veya senin yardımın olmadan gerçekleşmeyecek. Hem Paul’un ölülerle konuşabilmesini sağlayan doğaüstü gücünü hem de kendi gözlem becerilerini kullanarak cesetlerden oluşan bir yolun ardındaki gizemi, Red Creek Valley’de gezinen karanlık ve kadim bir gücün köklerini ve kayıp bir çocuğun akıbetini keşfedeceksin.

Ana Özellikler

  • Devrim niteliğindeki fotogrametri teknolojisinin kullanımıyla yaratılan Red Creek Valley’nin güzel ama uğursuz dünyasını keşfet ve bu dünyayla etkileşime geç.

  • Gerçekle ilgili parçaları bir araya getirmene yardım etmeleri için ölülerle iletişim kur ve ipucu toplamak için nasıl öldüklerini öğren.

  • Ucuz dergi hikâyeleri, özel dedektif ve korku kurgularını bir araya getiren bir hikâye deneyimini doğrusal olmayan şekilde yaşa.

  • Soruşturmayı kendi tarzında ve hızında yürüt. Oyunda herhangi bir dövüş sahnesi yok ve ürkütücü kısımların çoğu doğrudan korku bileşenleri kullanmak yerine sürekli bir huzursuzluk veriyor.

Sistem Gereksinimleri

Windows Minimum

İşletim Sistemi
Windows 64 bit

İşlemci
Intel Core2 Duo veya eş değeri AMD

Bellek
6 GB RAM

Ekran Kartı
1 GB VRAM’li ve DirectX11 uyumlu kart

Windows Önerilen

İşletim Sistemi
Windows 64 bit

İşlemci
Intel i5 veya eş değeri AMD

Bellek
8 GB RAM

Ekran Kartı
4 GB VRAM’li ve DirectX11 uyumlu kart

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce, Lehçe

  • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Lehçe

2 Likes