Epic Games Store Günlük Ücretsiz Oyun (18.12.2021)

Bir günlük ücretsiz oyun (İndirim 19.12.2021 saat 19:00’da bitiyor.);

Remnant: From the Ashes

(Normal Fiyatı ₺124)

Dünya, başka bir boyuttan gelen kadim bir kötülük yüzünden kaosa girdi. Hayatta kalan son insanlardan biri olarak kendi başına veya en fazla iki hayatta kalanla birlikte ölümcül düşman sürüleri ve reislerle karşılaşarak kaybolanları tekrar kazanmaya çalışacaksın.

Eşli bir aksiyon ve nişancı oyunu.

Bulut kayıtları Epic’te etkin değil. Kayıtların manuel olarak kaydedilmesi önerilir.

Remnant: From the Ashes, canavarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada geçen hayatta kalmaya dayalı bir üçüncü kişi aksiyon oyunudur. Hayatta kalan son insanlardan biri olarak kendi başına veya en fazla iki hayatta kalanla birlikte ölümcül düşman sürüleri ve reislerle karşılaşarak kaybolanları tekrar kazanmaya çalışacaksın.

Hayatta Kalan Son İnsanlardan Biri

Dünya, başka bir boyuttan gelen kadim bir kötülük yüzünden kaosa girdi. İnsanlık hayatta kalmak için çabalıyor ancak aynı zamanda diğer alemlere ve alternatif gerçekliklere giden portallar açabilen bir teknolojiye sahip. Kötülüğün geldiği yerin gizemini çözmek, hayatta kalmalarını sağlayacak kaynaklar toplamak ve savaşarak insanlığı yeniden ayağa kaldıracak temeli yeniden atmak için bu portallarda yolculuk yapmaları gerekiyor.

Sonsuz Sayıdaki Fantastik Diyar Seni Bekliyor

Her oynadığında değişen dinamik dünyaları keşfederken yeni haritalar yarat, düşmanlarla karşılaş, görev fırsatlarını ve dünya için etkinlikleri tecrübe et. Oyundaki dört eşsiz dünyanın her biri, her oynanışta yeni meydan okumalar sunan yaratık ve kötü ortamlarla doludur. Ayak uydur ve keşfet… Ya da denerken öl.

Karıştır. Yükselt. Uzmanlaş.

Tecrübe, değerli ganimetler ve yükseltme malzemeleri kazanmak için saldırgan ortamlarda zor düşmanların ve epik reislerin üstesinden gel ve inanılmaz silahlar, zırhlar ve her ortama uyum sağlayabilen modifikasyonlar yap.

Birlikten Kuvvet Doğar

Kökü kurutmak amacıyla diğer dünyaları işgal etmek tehlikelidir ve hayatta kalmanın garantisi yoktur. En fazla iki oyuncuyla birlik ol ve hayatta kalma şansını yükselt. Takım çalışması, oyunundaki en zorlu meydan okumaları geçmek ve en iyi ödülleri açmak için gereklidir.

Sistem Gereksinimleri

Windows Minimum

İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit

İşlemci
Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya üstü

Bellek
8 GB RAM

Ekran Kartı
AMD Radeon RX 470

Windows Önerilen

İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit

İşlemci
Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) veya üstü

Bellek
8 GB RAM

Ekran Kartı
Nvidia GeForce GTX 970

Desteklenen Diller:

  • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya)

  • Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, İspanyolca (İspanya)

2 Likes