Edu Mail Satışı

SATIŞ : AKTİF

3 Likes

süper almak istiyorum

Yukarıda olan örnekteki gibi isim@"".edu."" adresin içerisinde bulunan tırnak kısımları da istediğimiz şekilde ayarlanabiliyor mu?

Bir de edu mail satın aldığımda elde edeceğimiz avantajların hepsini öğrenebilir miyim?

Edu Mail Avantajları:

• Github’ın sağladığı yüzlerce imkandan ücretsiz faydalanmak

• Ücretsiz Office Lisansı

• Ücretsiz Windows Lisanslama

• 1 TB Onedrive depolama

• Spotify ve Youtube Premium hesap alırken öğrenci hizmetinden yararlanma. (Örneğin Spotify Premium 8-9 TL)

• 1 yıllık Ücretsiz Canva Pro

ve birkaç bir şey daha var ama bunlar en önemlileri.

1 Like

almak istiyorum

hayır malesef

almak istiyorum

özelden bilgi verilmiştir

@DisturX Merhaba. Satın almayla pek ilgisi olmayacak ama bir soru sormak istiyorum. Kendime ait okulun vermiş olduğu bir hesabım var. Hocamız bize Google Drive üzerinden erişim izni vermiş olduğu dosyalara ulaşmak istiyorum ama hiçbir şekilde göremiyorum. Çünkü bize verdikleri mail adresi Microsoft tanımlı ve Google ile hiçbir alakası yok.

Nasıl ulaşabilirim acaba? Fikriniz var mı?

Microsoft tanımlı hesap yerine kişisel gmail hesabın ile erişmeyi deneyebilirsin.

Erişim iznini edu uzantılı hesap olarak ayarladığı için kişisel hesabımdan göremiyorum. Peki edu hesabıma kişisel gmail hesabımı bağlama gibi bir şey yapabilir miyim?

Öyle bir şey yapılmıyor diye biliyorum. Peki diğer arkadaşlarınız erişebilmiş mi?

Sordum ama henüz geri dönmediler. Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Güncelleme olursa mesaj olarak ulaşırım size.

1 Like

Buraya bir göz at istersen. Fakat soruna sanırım yanıt olmaz

https://support.google.com/mail/answer/6304825?hl=tr&co=GENIE.Platform%3DDesktop

1 Like

Satışı hâlâ mevcut mu

Evet. Konu sahibine kişisel mesaj atıp iletişime geçebilirsin.

1 Like

İşlem başarılı teşekkür ederim

keyfini çıkarman dileği ile. :slight_smile: