Düşük fiyat ile oyun hesabı alma

Merhaba arkadaşlar belki bilen vardır ama bilmeyenler için bilgi olsun eğer ucuza oyun hesapları almak istersiniz site bu

https://plati.market/

Girip istediğiniz oyunun hesabını veya programlari ucuz fiyatlara alabilirsiniz tabiki tek oyun ile gelmiyor içerisinde ekstra başka oyunlar programlar geliyor.

Satın aldığımız hesabın elimizden gitme riski nedir?

1 Like

eski adı platin,ru imiş. pek güvenilir bir site değil. Tamamen hesap çalma üzerine sanırım verilenler. Eski site incelenirse baya vukatı var. Dikkatli olmakta fayda var.

4 Likes

Ben şuana kadar her alışveriş te satıcıların sattığı miktar ve geri dönüşlerin iyi olmasına dikkat ederek aldım ve hiç problem yaşamadım eğer ki problem yaşarsa alıcı ilk satıcıya yeni hesap vermesi için yazıyor ve satıcı yeni hesap veriyor problem yok burada ama eğer satıcı yeni hesap vermezse sitenin destek ekibine yazınca direk yetkili hesapları kontrol edip para iadesi yapıyor

1 Like

Evet eski sistem problemliydi ama şuan sağlam çalışıyor alıcıya yönelik yardım getirdiler lakin yinede dikkatli olmak lazım :sweat_smile:

1 Like

Bende bi ara almıştım. 5 TL ye baya bir hesap verdiler

1 Like

GTA 5 almıştım ve içinden Steam üzerinde 2300tl bakiyeli hesap gelmişti bana :sweat_smile: