DragonFable

Çocukluğumun Web Tabanlı bir RPG oyunu çoook sarıyordu acaba hala hilesi var mıdır item yapma ışınlanma ve tek atma hileleri vardı şimdide yapılabilir mi acaba … Bi ilgilenirseniz sevinirim iyi forumlar <3 <3

https://www.dragonfable.com/

android mi browser mi?. İkisi de varsa birbirine bağlanabiliyor mu

( Browser )

10 yıldan fazla bir süre önce oynuyordum facebook ile oynanıyordu. buna göz atılmalı :slight_smile:

ben de diyorum bir yerden tanıdık geliyor:) 2010 da hilesi verildi bunun yahu 10 15 yıllık oyunmuş

1 Like

Basit oyun hala, altın 1 milyon :slight_smile: Klasik Cheat engine

Bir iki sene önce trainer üzerinde çalışıyordum ama dosyaları aradım bulamadım. .swf dosyalarının hepsini silmişim. Belki internette bulabilirsin. İçinde ne ararsan var. Işınlanma, karakter özelliklerini yükseltme, tek atma ve eşya yapma gibi gibi.

Dragonfable Trainer yazarak araştırabilirsin aman virüslere dikkat et. İndirdiğin dosyaları açmadan önce taratmanı tavsiye ederim.

Zaten 10 yıl öncesiyle aynı oyun abi. Hiçbir güncelleme veya hile koruması getirmiyorlar. Sadece sunucuları açık bırakıp etkinlik yapıyorlar.

1 Like

Teşekkürler ama bulamadım

Önceden kullandığım trainer uygulamasını buldum. Bir saat içerisinde fotoğraflarla açıklayarak yeni konu olarak paylaşırım. Oradan takip edersin.

Konu olarak paylaştım. Bir saat sonra demiştim ama yapmışken detaylı rehber olarak anlatmak istedim. Biraz uzun sürdü.

@Pro_Ejder İstek gerçekleştiği için konu kilitlenebilir üstat. Sana zahmet kilitlersin.

1 Like