Dino Tamers - Jurassic Riding MMO Vers. 2.13 Mod Menu APK

Oyun Hakkında

İnsanlığın son umudu olan Arcadia’ya hoş geldiniz. Hayatta kalmak için savaşan dinozorlarla dolu, ilkel bir kayıp dünya.

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU DİNOZOR OYUNU

Bu ücretsiz dino oyunu, çevrimiçi açık dünyayı keşfetmenize ve güçlü triceratops gibi otoburları evcilleştirmenize olanak tanır. Kendinizi cesur hissediyorsanız, bu hayatta kalma oyununda raptor, spinosaur ve Trex gibi vahşi etoburlar da adayı dolaşıyorlar. Tarih öncesi Jurassic canavarlarını birlikte sürerken diğer çevrimiçi oyuncularla arkadaş olun!

Google Play Link

Hile İçeriği

1. Free Yumurtalar
  2. Free Special
  3. Free Karakterler
  4. Free Dinozorlar
  5. Free Eventler
  6. En Düşük Max yemek 10.000

Gerekenler

MOD MENU APK İNDİR

Video

3 Likes

Çok teşekkürler elinize sağlık bu oyunu istiyordum ancak sürekli hesap sıfırlanıyordu umarım şimdi olmaz…

Yemek konusunu çözemedim ya ;D

dinazor öldür yemek kazan, videoda uzun olacağı için vermedim minimum 10k food verecek ortalama en az 12500 almış olursun.

Öldürdüm fakat 50 100 falan geliyordu bir daha deneyeyim ancak oyuna giremiyordum açılıp açılıp geri kapanıyordu sildim yeniden yükledim şimdi sıfırdan başlamak zorundayım ah bi kalsa hesap çok iyi olacakta bi başaramadım ya :sweat_smile:

Screenshot_2022-01-28-16-29-44-638_com.FoxieGames.DinoProject

Dinazor öldürden kasıt buysa tüm ayarları açıp öldürdüm yeniden fakat vermedi bir şeyi yanlış yapmış olabilir miyim acaba

1 Like
1 Like

kalıcı olması için güzel bir script yapacağım.

1 Like

Teşekkür ederim

Video kaldırılmış ya :confused:

Ferhat abi belki inanmayacaksın ama ben bu oyunu yakın zamanda oynadım ve güncel hilesini her yerde aramama rağmen bu kadar detaylı ve güzel bir hile bulamadım. Hemen deneyeceğim. Aslansın Ferhat abi kaplansın. Eline sağlık :heart::heart::heart::pray:t2::pray:t2::pray:t2:

2 Likes

Bense bu hatayi veriyor ya lütfen yardim.

Telefonunuzda zaten oyun yüklüyse onun üstüne kurmaya çalışmayın, mevcut oyunu silip öyle kurun.

1 Like

Çok teşekkurler oldu ama et gibi şeyleti nasil yapacaz onun da varmi sadece ben şuan yumurta aciyorum

Hile içeriği konuda belirtilmiştir. Sadece yumurta hilesi değil daha birçok özellik mevcut.

Video cektim ama yukleyemiyorum video yu izledim aynisini yaptim ama yumurtadan kiyafetlerden baska birsey olmadi

Video içinde belirtilen her şey ücretsiz alınır. Karakter, elbise, dinazor , yumurta ve event… Eğer event için sıkıntı yaşadıysanız savaş haline olun, gidip 3 5 dinazor kesin stop %100 ise %1500 olur. 500 food veriyorsa 10k food verir.

1 Like

Selam ben denedim olmuyor

Video cekip gönderme şansiniz varmi

Video cektim dosya yüklenmiyor :confused: