Dice Dreams Hile

Dice Dreams Hile ile beraberiz. Sürekli reklamlarından bıktığım oyunda, oyunu bitirdim. Neler yapılabilir bir bakalım.

image

Hani şu son 2 aydır oyun oynarken bir anda çıkan ve sapanla fırlatılan bir reklam var. Elbet sizede çıkmıştır. Baktım kurtuluş yok, bende oynamaya karar verdim.

Öncelikle hileyi dword yerine w:word de yapmalıyız. Bir hesap banlandı.

image

W:Word de handikapımız sadece 65 bine kadar desteklemektedir. Yani örnek altın yapacaksınız 65 binden az aldınınız olmalı.

Altın Hilesi

Altın miktarınızı 65 bin altına düşürün ve w:word kısmına yazın aratın. Biraz altın arttırın veya azaltın tekrar aratın. 4 sonuç çıkınca hepsinin içine girerek değerlerini 999.999.999 yaparak dondurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken her şeyi alırsınız fakat oyunu yenileyince gider.

Spin Hilesi

Spin miktarınızı 65 bin altına düşürün ve w:word kısmına yazın aratın. Biraz altın arttırın veya azaltın tekrar aratın. 4 sonuç çıkınca hepsinin içine girerek değerlerini 999.999.999 yaparak dondurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken sonsuz spin çevirebilirsiniz fakat oyunu yenileyince gider.

Harita Hilesi

W: Word de kaçıncı bölümde olduğunuzu yazın ve aratın. Bölüm geçince yeni bölüme ara diyerek sonuç azaltın. 20 sonuç çıkınca istediğiniz bölümü yazın. Bölüm geçince o bölüme gideceksiniz.

Bu şekilde her şeyi açabilirsiniz.

image

7 Likes

Reis geri döndü🙂 eline sağlık

2 Likes