Cyber Fighters: Stickman Elmas Ve Altın Hilesi

YEPYENİ BİR EPİK SİBERPUNK FANTAZİ EYLEM OYUNU
Cyber ​​Fighters , cyberpunk temalı yeni gölge çöp adam tarzı oyunun oynaması ücretsiz, aksiyon oyunu, rol yapma (RPG) ve oyuncuya karşı oyuncu kombinasyonunun harika bir kombinasyonudur.

Oyuncuların klasik fantezi aksiyon dövüş oyununun tadını çıkarması için yeni bir deneyim. Cyber ​​Fighters’ın bir fantezi dünyasına dalmak ve destansı gölge savaşıyla savaşmak için internete ihtiyaç duymayan çevrimdışı bir cyberpunk oyunu olmasına şaşıracaksınız. Farklı becerilere ve savaş tarzlarına sahip 5 benzersiz siber savaşçı arasından seçim yapabileceğiniz için kendi yönteminizle savaşın. Cyber ​​Officer Swordsman, The Punisher of God Thunder, The Queen Bee Archer Assassins, Cyborg Senseless Killer ve The Deathly Shadow Panther’i seçebilirsiniz.

2077’de 3. Dünya Savaşı sona erdi, dünya haritası yeniden çizildi. Kuzey Amerika, Detroit şehrinde kesişen 5 bölgeye bölündü. Eyaletler arasındaki bir dizi başarısız anlaşmadan sonra şehir anarşiye düştü.
750.000’den fazla sivil dünyanın geri kalanı tarafından unutuldu. Zamanla, unutulmuş şehirde suç kuvvetleri oluşturdu. İsyan ettiler ve şehir üzerindeki nüfuzları için rekabet etmek için birbirleriyle savaştılar.

Detroit’teki her şey artık bir amip gibi çalışıyor. Bunun bir parçası olamazsan, yakında onun avı olacaksın.
Bunu değiştirecek kadar güçlü olacak mısınız siber savaşçılar?

Dünya çapında klasik Aksiyon RPG ve Çöp Adam Dövüş Oyunları hayranları için, bu oyuna katıldığınızda kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız - çete savaşları, siber silahlar, hack n slash dövüşleri, hayatta kalma savaşları ve daha pek çok şeyle dolu devasa bir cyberpunk dünyası.
Hemen maceraya başlayalım, dövüşçüler! En Büyük Siber Dövüşçü Efsaneleri olma zamanın geldi!


LEGENDS STICKMAN CYBER FIGHTER

Cyber ​​Fighter, oyuncuların aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli dövüş stillerine sahip beş farklı kahraman sunar: Canavarı bir Thermal Blade, Thunder Hammer ve Energy Spear ile kesmek ya da Mighty Arrow veya Power Cannon ile patronların üzerinden geçmek.

Bu karanlık siber punk dünyasında canavar siber avcıyla savaşmak için farklı bir dövüş stiline sahip çöp adam siber savaşçınızı seçin. Kendi beceri ağacınız ve sonsuz savaş deneyimleri ve özelleştirmelerini teşvik eden derin envanter sisteminizle kendi dövüş tarzınızı oluşturun.

KARANLIK SİBERPUNK ŞEHRİ İÇİN ADALET GETİRİN

Her bölüm geçiyor, karanlık gölge gücü ile destansı bir savaş yaşayacaksınız: zombi, ninja, yakuza, siber canavar, gangster, suikastçılar, siber kara melek veya devasa patron.

SİLAH YOLDAŞ SİSTEMİ

Eşsiz dövüş stilinin yanı sıra, her kahramanın kendi silah arkadaşına sahip olacak ve kendi dövüş tarzına da sahip olacak. Ölümcül gölge savaşında ruh şövalye robotunuzun yanında savaşın.

MUHTEŞEM TASARIM, ETKİ VE GRAFİKLER
Cyber ​​Fighters’daki Cyberpunk dünyası, arka plandan karaktere ve düşman tasarımına kadar inanılmaz tasarım konseptiyle doludur. Cyber ​​Fighters’daki büyüleyici grafik ve efekt becerisine hayran kalacaksınız.

Oyun Özellikleri:

  • Çevrimdışı Mod: Oyunu internet bağlantısı gerektirmeden deneyimleyin!
  • Cyberpunk dünyasının inanılmaz grafiklerinin tadını çıkarın!
  • Çevrimiçi modda (PVP) diğer Oyuncuya karşı savaşın
  • Kendi dövüş tarzınıza göre bu Aksiyon RPG’sine dalın!
  • Becerileri öğrenin, birçok acımasız düşmana, kötü siber canavarlara, siber mafyaya, siber gölge avcısı suikastçılarına ve güçlü patronlara karşı yüzleşin.
  • Devasa silah sisteminde çok sayıda siber silah toplayın!
  • Kahramanınızı kostüm ve drone sistemiyle özelleştirin.
  • Sonsuz siber avcı düşman dalgaları ile meydan okuma modunda hayatta kalmak için kendinize meydan okuyun.
  • Oyun içinde bulacağınız daha birçok ilginç özellik !.
4 Likes

Gelmiş geçmiş en iyi hile anlatımı ve hilesi.

3 Likes

Teşekkür ederim abi :slight_smile:

2 Likes

Ellerine sağlık inşallah bende işlerimi azaltıp böyle hile yapım videoları çekeceğim :+1:

1 Like

Ellerine sağlık. Güzel paylaşım olmuş
Oyunu denemek lazım

1 Like

Eline sağlık emek var emek

1 Like

Artış yapınca oyundan atıyor

Çok fazla sonuç kalmıyor ise bunu tek tek bakarak bul o şekilde garanti olur. çünkü hiç böyle bir sonuç elde elmedim

1 Like

Chest kısmından yapamayınca aynı işlemi skip kısmındaki 8000lik değeri değiştirmeyi denedim. Bu sefer oldu. Eline sağlık reis.

1 Like