Coin Master Script Hile

Evet arkadaşlar bir Pro_Ejder ve Nixany ortak scriptini daha sizlere sunuyorum.

Oyun Hakkında

Viking köyünü inşa edip zirveye tırmanmak için saldırı, akın ve çevirmede Facebook arkadaşlarına ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katıl!

Bir sonraki Coin Master sen olabilirsin, peki gerekli özelliklere sahip misin? Zamanda yolculuk edip sihirli diyarlarda dövüşerek en iyi Korsan, Hippi, Kral, Savaşçı ya da hepsinden de üstün VİKİNG ol!

Oyun Linki

Hilede neler var?

• Sınırsız kart gönderme
  • Tüm kartlar açık.

Gerekenler

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

Gerekli Dosya

CoinMaster_3.5.520.lua (13.9 KB)

Şifre: sktir.com

Video

10 Likes

Benzer konu daha önce açılmıştı , bunun yerine spinle ilgili bir hile yada mümkünse joker kart hilesi çokiyi olur

1 Like

Benzer konu var evet bu script versiyonu. Mod indirmeden Google play yüklemesi üzerine hileyi yapmak isteyenler için. Ayrıca versiyon farkı var. Şu an paylaştığım son güncel versiyon.

2 Likes

Elinize emeğinize sağlık müthiş bi hile bence :clap:t2:

1 Like

Spin hilesini bekliyorum , markete gelecekti , YouTube sitesinde coin master bug wifi yazdığımızda gelen videolarda wifi ile yapılan hileler anlatılıyor ama dil yabancı olduğu için pek anlamıyorum, sadece ödül alınacağı zaman wifi bağlantısıni kesip ödül almaya çalışılıyor ve oyun hata veriyor ardından wifi açılıp tekrar oyuna devam ediliyor, bu şekilde oyun bizi tamamlanması daha kolay bir bara veriyor,bu şekilde ahtapot görevinin 3 defa üst üste oynandığını gördüm, sizde izlerseniz sanırım bu hileyi çözersiniz

Oyun sunucu taraflı olduğu için o tür açıklar mümkün değil.

2 Likes

Teşekkür ederim kısaca neden hilenin yapılamadığını özetlediğiniz için efenim. :sweat_smile:

1 Like

Charles programi emülatör oyun inkini yakalasa becerebilsem hile yaparım sanırım

Yakalarsa ve becerebilirseniz Konu açarken Dikkat! bu kurallara uygun olarak konunuzu açmanızı bekliyoruz o hâlde. :yum:

İnşallah, Herkes için hayırlı olur,trgala adına hile yapmak beni mutlu edecektir

4 Likes

Artık script ise yaramıyor guncellermisiniz

İlgileneceğim konu ile. Bilgi için teşekkürler.

Script güncellendi.

1 Like

Teşekkürler sağolun

Denedim, ileri seviyede olan arkadaşların gönderdiği kartları alabiliyoruz ama bütün bölümlerdeki kartlar açık değil

Tekrar inceleyeceğim.

Tamamdır sorun çözüldü. Yeni dosyayı indiriniz.

Teşekkürler

merkete nedense gelmedi,nezaman geleceği konsunda bilginiz var mı?

Markete gelmeyen nedir anlamadım?

1 Like