Coin Dragon Master Hile

Sadece slot makinelerini döndürün ve ejderha kahramanlarınızı büyütmek için ihtiyacınız olan paraları toplayın! Tabii ki, “Otomatik döndürme için tut” düğmesini kullanarak kolayca büyük miktarda para kazanabilirsiniz!.
:diamonds: AFK Sistemi

• Siz yokken ejderhalarınızı eğitin. Telefonunuza geri döndüğünüzde, daha güçlü olacak, yeni yetenekler kazanacak ve savaşa hazır olacaklar.

70’den fazla farklı ejderha kahramanı topla!

• Belirli becerilere sahip farklı gruplarda 70’den fazla ejderha kahramanı.
  • Savaşçılarını çağır, Onları epik ejderha kahramanları olmaları için eğit. büyülü rünler oluşturun ve stratejinizi geliştirin!

Worldwide Dünya Çapında Arena

• Arenada savaşmak için en iyi ejderha kahramanlarını ortaya koy. Zafer için çok oyunculu bir yarışmada onları çevrimiçi izleyin!
  • En iyi ödüller için Lider tahtaya tırmanın!

Dungeons Zindanlar ve savaş alanı ile çeşitli zorluklar!

• Her gün sizin için kilidini açan madeni para zindanlarında daha fazla para toplayın!
  • Ejderha kahramanlarına özel yetenekler kazandıran rune taş zindanları da seni bekliyor!
  • Dünya Arenasında dünyanın her yerinden ejderha ustalarıyla savaşın!
  • Baskınlar yoluyla diğer ejderha ustalarından paraları yağmalayın!

Dragon Ejderha Efendinizi seviyelendirmek için Görevler üstlenin!

• Günlük olarak güncellenen görevler!
  • Oyun boyunca ilerledikçe daha fazla ödül sunan ana Görevler!
  • Yeni Ejderha Ustalarının oyuna uyum sağlamasına yardımcı olan Acemi Görevler!

Hilede Neler Var ?
✓Dragon Seviye Hilesi

Hilemiz sayesinde istediğiniz ejderhalarınızı yapılabilen son seviyeye getirebilir güçlerini en yüksek şekilde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

10B+ indirme(27 Temmuz çıkış Tarihi)

4 Likes

Eline emeğine sağlık ustam güzel paylaşım

1 Like

Eline sağlık hocam

1 Like

Çok teşekkür ederim sağolun.

1 Like

Merhaba ustam siteniz çok güzel elinize sağlık bir sorum olacaktı slot wegas ta oyun oynuyorum ama parayı hesabıma nasıl aktarıcm bilmiyorum yardımcı olurmusunuz rica etsem

Teşekkür ederiz fakat söylediğiniz oyun hakkında hiçbir fikrim yok.

Özür diliyorum oyun adını yanlış yazmışım club vegas oyunundan para nasıl cekebilirim

o oyun sanal. Yani orada gördükleriniz sanal para, gerçek parayla alakası yok