Çevrenizden birinin WhatsApp`ını görebilirsiniz

Not: Kimin WhatsApp’ını görmek istiyorsanız o kişinin mac adresinize ihtiyacınız vardır. Ne yapın edin mac adresini öğrenin,öğrendiniz diyelim sonra

MacSpoof.APK şu uygulamayı indiriyoruz

Ondan sonra Kali Linux`a

:su
: busybox iplink show eth0

Komutlarını yazıyoruz

(Bu mevcut mac adresinizi göstericek)

ŞİMDİ GİRİŞ YAPIN

: busybox ifconfig eth0 hw ether 00: 11: 22: 33: 44: 55

( 00: 11: 22: 33: 44: 55 Yerine , Kurbanın veya istediğinizin adresinizi yazabilirsiniz)

Şimdi, WhatsApp’ı yükleyin ve kurbanın hesabını gözetleyebilirsiniz.
Ayrıca, 2,3 veya 4 whatsapp’ı aynı anda farklı numaralarla çalıştırmanıza izin veren bir uygulama almak için Xposed’i kullanabilirsiniz!

6 Likes

Güzel ama sonu tehlikeli Eline sağlık :)))

1 Like

hemde nasıl tehlikeli :slight_smile:

Almak için bizim ağa bağlı olması gerekiyor mu yoksa mac adresi herşeye yeter mi

mac adresi yeterli. tarafımca denendi.

1 Like

Öyle bir post attın ki şimdi 1 haftadır whatsapp’ım hackleniyor. İlkinde numaram yasaklandı talep attım açtırdım ertesi gün bi an da 130 tane mesaj geldi sen kimsin? gibisinden sonra yine numaram yasaklandı. 1 haftadır sürekli arıyorlar sen kimsin yok seni savcılığa vericem sen benim eşimi rahatsız ettin gibisinden aşırı darlandım 1 hafta oldu sürekli açtırıp açtırıp girdiğim gibi yasaklanıyor numaram. en sonunda küfür ettim saldım daha da kullanmıcam KENDİNİZE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ PAYLAŞMAYIN LÜTFEN. ( BENCE )

1 Like

biz burada kimseyi zorlamıyoruz veya gidin yapın da demiyoruz burada bunu paylaşırken hem nasıl yapıldıgını hem de nasıl korunacagınızı anlatıyoruz bundan sonra aklında bulunsun mac adresinin önemi ozaman muhtemelen bu şekilde hacklenmiş olabilirsin ama biz bir konuyu burada paylaşıyorsak illaki uygulayın diye değil hem bilgi sahibi oluyorsunuz hem sistemi öğrenmiş oluyorsunuz.

1 Like

Çok fena ve tehlikeli bir paylaşım. Insanın içindeki hackerlik duygusunu dürtüyor :sunglasses:

tamam haklısınız da çoğu insan buraya korunmak için girmiyor nasıl yapabilirim diye giriyor ben mesela sırf bu konuda bir yaram olduğu için girdim durumu anlatmak için çünkü gerçekten çok çektim biz bunu öğrendik diyelim neyi nasıl koruyacağımızı da öğrendik diyelim nereye kadar yapabiliriz ki bunu bize kafayı takmış her insan pusuda bekleyen kurt gibi istediğini alana kadar durmuyor ülkemiz çok meraklı bir ülke bir şeyi nasıl koruyacağımızı değil nasıl saldırabiliriz diye düşünüyor bunca zaman hep ben bunu gördüm ama onun dışında Yararlı bilgi emeğe saygı diyorum başka bir şey de demiyorum sadece bu olayı anlatmak istedim o kadar.

1 Like

ovvv ocak söndürür bu uygulama

denenir cok tesekkürler

Guzel paylasim kaydedeyim kalsın