[Çekiliş]Steam Cüzdan Bakiyesi

Selamlar arkadaşlar, Kurban bayramına saatler kala, çekiliş yapmak istedim. İmkanların el verdiği kadar kendi çapımda hediye/çekilişler yapacağım. Kurban Bayramı nedeniyle, 1 kişiye 10 TL steam bakiye ücreti vereceğim, tek yapmanız gereken, Konuyu beğenip, “Katılıyorum” yazmanız gerekmektedir. başka bir şart yoktur. Çekiliş, Kurban Bayramının 1.günü akşam 21:00’da açıklayacağım. İmkanım olsa forumdaki herkese hediye vermek isterdim, maalesef şartlar ve imkanlar el vermiyor. Üzülmeyin başka çekilişlerde olucaktır. Herkesin şimdiden Kurban Bayramı Mübarek olsun. Sağlıcakla kalın.

4 Likes

Katılıyorum.
Senin de bayramın mübarek olsun.

1 Like

Katılıyorum

1 Like

Arkadaşlar 7 saat kaldı çekilişe, bana çıkmaz diyip, katılmamak gibi hata yapmayalım lütfen :slight_smile: Herkes katılabilir çekilişe.

Katılım niye böyle az :smiley: neyse şansımız artar daha iyi

1 Like

katılıyorum

1 Like

Bilmiyorum gerçekten, iyi bir reklam yapıp, üye kazandırmak gerek foruma :smiley:

Zamanı gelince buralar çağlayana dönecekler

1 Like

Böyle 4-5 çekilişe daha katılmıştım başka yerden yine 2-3 bazen 4 kişi katılırdı ama bana yine çıkmazdı :joy:umudum yok ama hit yükselsin diye beğeni ve yorum atıyorum

1 Like

Saat 21:00 ile çekiliş sonuçları açıklanmıştır. Çekilişi kazanan arkadaşımız @Drkloyd 'dur. Kendisini tebrik ederim. Çekiliş sitesindeki sonuçları’da, aşağıya link olarak bırakacağım. Kendisine birazdan özel pm yoluyla, ileteceğim kodu.

Çekiliş sonuçları;
https://www.onlinecekilisyap.com/cekilis/steam-cuzdan-bakiyeai-3674436

Konu kitlenip, kapatılabilir.

1 Like

tebrikler kardeşim sonunda kazandın bir çekilişi

2 Likes

Arkadaşa özel mesaj yoluyla, ilettim kodu, onayladıktan sonra konu kapanabilir. @Trgala

2 Likes

Teşekkürler Hayatım boyunca onca çekilişe katıldım şansa çıktı :smiley: Teşekkür ederim

1 Like