[Çekiliş Offline Steam hesabı]

Merhaba Sktir ailesi, kendi Orijinal steam hesabımı Offline olarak çekiliş yaparak size hediye etmek istiyorum. Oyunlara erişebilmek için, çevrimdışı olarak Steam’a bağlanmanız yeterlidir. Hesabın içindeki oyunları şöyle sıralayım size;

Mount Blade warband, The Witcher 1, The Witcher 2, Euro Truck simulator 2, Left 4 Dead2, Postal 2, Fallout new vegas, The Long Dark, Altf4, Payday 2 oyunları ve DLC’leri mevcuttur.

Tek yapmanız gerek konuyu beğenip, yorum kısmına “Katılıyorum.” Yazmanız gerek. Çekiliş, Cumartesi akşam 20:00’da açıklayacağım. Katılanlar arasında 10 kişiyi belirleyip hesabı vereceğim. Size çıkmadı diyip üzülmeyin, Allah nasip ederse, Pazar günü başka bir hesap çekilişi daha yapacağım. İyi akşamlar, İyi forumlar dilerim herkese.

6 Likes

Güzel düşünmüşsün. Tebrik ediyorum.

1 Like

Katılıyorum.

1 Like

@Trgala Teşekkür ederim Murat abi, Cuma sabahı Askerlik yerim belli oldu, Allah nasip ederse’de 2 ay sonra Askere gideceğim. Bu süre zarfında Askere kadar çalışacağım bir tekstil’de, oyunlara vakit ayıramayacağım için, çekiliş olarak hesap olarak dağıtayım dedim. Herkes yararlanırsa ne mutlu bana.

Hayırlı teskereler diliyorum

1 Like

Sağol abi Allah razı olsun, cümlemize diyelim.

Katılıyorum katılıyorum

1 Like

Hayırlı tezkereler kardeşim. Katılıyorum

1 Like

katılıyorum tesekkürler

1 Like

Arkadaşlar, yarın sabah ile hesapları dağıtacağım, müsait değilim. Acil bir işim çıkmıştı.

1 Like

Çoook teşekkür ederim çoook saol kardeşim :hugs::hugs::hugs::hugs:

1 Like

kacırdım :smiley:

Katılıyorum

Çekilişe katılanlar için teşekkür ederim. İyi oyunlar dilerim, hayrını görün İnşallah.

1 Like

çekiliş sonucu ne oldu yapıldı mı?

1 Like

Evet, herkese verdim bilgileri. Herkese iyi oyunlar dilerim. 2 gündür yoğun işlerim vardı. Bir kısmını dün, bir kısmını’da az önce steam bilgilerini verdim.

Harikasın. Konu kapatıyorum rütbeni de veriyorum

1 Like