CATS: Crash Arena Turbo Stars Script Hile

unnamed

Merhaba arkadaşlar bu bölümde sizlere CATS: Crash Arena Turbo Stars oyununda ölümsüzlük hilesini veriyorum. Hem 32 hem 64 bit için geçerlidir. Rakiplerinizden hasar almadan iterek kolonlarda öldürün.

Hile İçeriği

• God Mode (Ölümsüz)
    Rakip de ölümsüz olacağı için ağır malzemeler kullanın rakibi ittirerek kolonlara dayatıp parçalayın.

Script : cats-arena-godmode-scriptbyDisturX.bin.lua (4.0 KB)

Telegram Hile Kanalı : Telegram: Contact @SktirAndroidHile

11 Likes

bak bunu ben oynarım :slight_smile: eline sağlık yoldaş

2 Likes

İyi oyunlar diyelim o zaman teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

Eline sağlık ustam ben denedim de anti cheat olayını gecememistim :slight_smile:

Script içine offset entegre gg’lık bir durum değil.

4 Likes

Tebrikler .

İnject edilen kodda Anticheat kullanılmamıştır.

2 Likes

Oyun içi can kodunu rakip ile nasıl aynı kod içinde yapıyorlar. Takılan ekipmana göre can artıyor azalıyor.

cats oyununu yıllar önce oynamaya başlamıştım 3-4 kere hileden ban yedim bir günde 2 prestij yapınca zamanında tabi şimdi deneyeceğim ama günde maksimum 3-4 lig atlayarak :slight_smile:

teşekkürler hocam elinize sağlık önceden oynuyordum oyunu ama 2 hesabımda ban yedikten sonra bıraktım bi ara kendim yapmaya çalışmıştım tabi bilmediğimden yapamadım

Elinize sağlık hocam, burayı geç keşfettim şuan hile fix yemiş inşallah bundan sonra takipteyim :smiley:

Şuan baktım Fix yememiş sadece 32 bit cihazlar için geçerli, 64 bit için yakında gelecek sandboxdan 32x olarak açın

1 Like

O kadar bilgim yok hocam maalesef :joy: telefonum rootlu ama sandbox nedir bilemiyorum

Sandbox ; Sanal alan demektir > Örnek ; Paralel space ; Vxposed ; X8 Sandbox…

1 Like

Hocam scripti günceller misiniz birde 64 bit olursa çok güzel olur

bunu pcde nasıl kullanabilirim

@meh
Emülatör kullanarak kullanabilirsiniz.

Emülatör nedir ve en iyi emülatörler listesi şurada: En İyi Android Emülatörler

1 Like

Oyuna yeni sürüm geldi ne zaman güncellenir

Script 2.41 versiyona güncellenmiştir.

Çalışmıyor